28 Nisan BİM Aktüel Ürün Kataloğu Fiyat Listesi Belli Oldu! Bim çalışma Saatleri!

Bu hafta BİM aktüel ürünleri belli oldu. Hangi ürünler satışta olacak? Elektronik gereçlerden ev gereçlerine ve gıda ürünlerine bu haftaki indirimde olan ürünler merakla bekleniyordu. Bim sabah kaçta açılacak, akşam kaçta kapanacak! çalışma saatleri nedir? İşte tüm ürünler.

28 Nisan BİM Aktüel Ürün Kataloğu Fiyat Listesi Belli Oldu! Bim çalışma Saatleri!

Türkiye’nin perakende satış mağazalarından BİM, A101, Şok Migros bu hafta hangi ürünleri indirimli olarak satacağı belli oldu. Buna göre 28 Nisan Salı BİM aktüel ürün kataloğunda elektronik ürünler, ev gereçleri, gıda ürünleri yer alıyor.

28 NİSAN BİM AKTÜEL ÜRÜNLERİ;

Dijitsu FHD 43 ekran uydu alıcılı televizyon 1449 TL, peşin fiyatına 12 taksit seçeneği bulunuyor.  Monern tv sehpası, ahşap yufka yer sofrası, modern puf, spor çantası, eşofman altı, spor ayakkabısı, spor ayakkabı kadın erkek, saçaklı renk geçişli şal, erkek gömlek, simli uzun yelek, geleneksel kilim, tek fiyat ayakkabı saklama ürünler, hamur setleri, basket potası, karma çok parçalı oyuncak, karma oyuncaklar, kumtel marka set üstü ocak, ışıklı cam kettle, blender seti, desenli katlanır masa, çift musluklu semaveri vakumlu saklama kabı, kapaklı kavurma sacı, makarna süzgeç, çiğ köfte tepsisi, piknik örtüsü, Paşabahçe ürünlerinden cam bocam, çay bardağı kırmızı kapaklı sürahi, römorklu traktörü gibi ürünler bu hafta 81 il genelindeki bim mağazalarında satışa sunulacak.

Bimde bu hafta Vakfıkebir Tereyağı 48,50 Tl’den satışta, yurdum domates salçası, yurdum acı tatlı bibier salçası, domates salçası teneke, Ayçiçek yağu bitkisel sıvı yağ, doğranmış domates, acı biber sosu, pilavlık bulgur, kırık pirinç, nohut, mercimek, prinç, Osmancık prinç, çeşni çeşitleri, demlik poşet çayi kızılcık şerbeti, halis tahin helvası, bulyon ketçap lezzet paketi ve pek çok gıda ürünleri bu hafta satışta olacak.

BİM AÇILIŞ SAATİ NEDİR;

BİM saat kaçta açılacak? Çalışma saatlerine göre mağazalar 25 Nisan ve 26 Nisan cumartesi pazar günü kapalıydı. 27 Nisan ve 28 Nisan saat kaçta açılacak belli oldu. Pazartesi ve salı günü 09:00'dan itibaren açılacak ve sosyal mesafe kuralı ile mağaza içerisindeki kısıtlı sayıda müşteri uygulamasına devam edecek.

YORUM EKLE