2021 Emeklilerin Bayram İkramiyesine Zam Yapıldı! Engellilere İkramiye Olacak mı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada Emekli Bayram İkramiyesine zam yapıldığı duyuruldu. İşte 2021 yılı ödenecek miktar.

2021 Emeklilerin Bayram İkramiyesine Zam Yapıldı! Engellilere İkramiye Olacak mı?

Recep Tayyip Erdoğandan Emeklileri ilgilendiren açıklama geldi. Her yıl Emeklilere bayram ikramiyesi verilemketdir. Emeki vatandaşların heyecanla beklediği açıklama az önce yapılarak 2021 yılı bayram ikramiyelerine zam yapıldığı duyuruldu.

EMEKLİ İKRAMİYESİ 1100 TL OLDU!

Cumhurbaşkanından gelen açıklamaya göre 1000 TL olan Bayram İkramiyesi bu yıl Ramazan ve Kurban Bayramı için 1100 TL oldu. Bu yönde Cumhurbaşkanı şu ifadeleri kullandı:

Emekliye bayram ikramiyesi 1100 olarak kararname ile geçireceğiz.

Cumhurbaşkanı tarafından geçtiğimiz dönemlerde de yapılan açıklama ile Bayram İkramiyesine bu yıl zam yapılacağı ifade edilmişti. Enflayon oranlarının artması ile birlikte zam yapılacağı duyuran Erdoğan az önce Kararname ile açıklamada bulundu.

ENGELLİLERE BAYRAM İKRAMİYESİ VERİLECEK Mİ?

Emeklilerin olduğu gibi engelli adaylarında Bayram İkramiyesi ödenmesi gerekmektedir. Ancak Engellilerin bayram İkramiyesi için herhangi bir açıklamada bulunmayan Cumhurbaşkanı Erdoğandan konu hakkında acilen açıklanma beklenmetedir.

Engellilere ve Evde Bakım Maaşı Alanlara Ramazan Bayramı İkramiyesi Verilecek mi?

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2021, 21:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özgür
Özgür - 2 yıl Önce

Ben böbrek nakli hastasıyım benim heyet raporum 2 yılık 2 yılda bir gidip rapor yeniliyorum sanki böbrek bir daha yeşerecekmiş gibi dalga geçer gibi 2 yılık rapor veriyorlar ne kadar saçma sapan bir sistem, raporumun süresi doluyor maaşım iptal oluyor tekrar raporu hazırlayana kadar yeniden çıkarana kadar bir bakmışım maaş iptal olmuş yeniden sosyala yeni raporu 2022 sayılı kanuna verene kadar maaş tekrar çıkana kadar her yere borçlu olmuşum hep zaman kaybı bazıları kadrolu memur olacak diye engeliler hep madur madur madur bizim engelimizle dalga geçiyorlar biz önce Allah'a sonra devletimizin memurlarına bakıyoruz az adlet lı olun yazık günah unutmayıki bunun ahiretide var.. not: heyet raporlarına yeni bir düzenleme istiyoruz kironik hastalar sürekli rapor olsun..

Sedat öztürk
Sedat öztürk - 2 yıl Önce

Türkiye zenginin ülkesi oldu iyice inşAllah biran önce saltanatını biterse yolsuzluk hak yeme biter yüzde 49 engelliyim kas hastasıyım 5 senedir iş yok güç yok her yer torpil dolu engellileri ölüme bıraktınız sizlerde çocuklarınızın ölüşünü izleyin rabbim sizlere izlersin ama saltanatınız paranız kurtaramasın sizi çektiğimiz bu sıkıntıların kat ve kat fazlasını çekersiniz inşAllah yandaşlarınız sizi ahirette kurtaramayacak hakkım hepinize zehir zıkkım olsun daha 2 sene öncesine kadar ne maaşım vardı ne sgk açıktı takipçi hastayım 2 sene tedavimi erteledim gidemedim ilaç kullanamadım ailemin önünde 80 kilodan 42 kiloya düştüm eridim tam ölüyordumki zor bela kavga gürültü sgk açtırdım dilerim ALLAH dan devletin içinde eli olan hepsi gariban kesimden uzak hepinizin evladınızın benim gibi erimesini ölmesini izlersiniz bütün yetkililer eli olan herkez ne canınızın ne evladınızın ne eşinizin nede herhangi bir dünya meyvesinin hayrını görmezsiniz irin içip kan işeyin bu bedduada benim gibi hayatı çalınmış ölüme terkedilmiş mağlülün duasıdır YARADAN ALLAH görüyor dualarımızı bu aziz ramazan bayramı yüzü suyu hürmetine kabul eyle rabbim er yada geç hakkımızı soracaksın işiten duaları kabul eden bizi bizden iyi bilensin 26 yaşında genci bir deliye muhtaç edip hayatını zehire çevirenlere sor hakkımı kabul eyle dualarımı boynuzsuz koçun boynuzlu koçtan hakkını alacağı o gündede bu gündede hakkımı sen al yarabbi

Koko
Koko - 2 yıl Önce

Harca.harca.bitmez

Sengul
Sengul - 2 yıl Önce

Engelliye bayram ikramiyesi var mi

Selcuk
Selcuk - 2 yıl Önce

Engellilere alinan bilgiye gore verilecekmis bayram ikramiyesi

Hasan Hüseyin Gökenç
Hasan Hüseyin Gökenç - 2 yıl Önce

Engelli maaşı alanlara neden bayram ikramiyesi verilmiyor onların hakkı daha çok

Muhsin
Muhsin - 2 yıl Önce

Engelli maaslari 609 cok vediler yarisini verelim bizleri hic sayiyorlar asil magdur enlelilerdir

Can Tapan
Can Tapan - 2 yıl Önce

Engellilere bayram ikramiyesi varmı verilcekse ne zaman verilebilecektir verilirse seviniriz inşAllah Allah cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğana o oturduğunu koltuktan Allah inmemeyi nasip etsin inşAllah bu cumhurbaşkanımız olmasa vatanını ve milletini düşünen olmazdı zaten