2020 Yılında Emekliye Tekrar Maaş Promosyonu Verilecek

2020 yılında tüm bankalar maaş çeken emeklilere yeniden prim ödemesi yapacak.

2020 Yılında Emekliye Tekrar Maaş Promosyonu Verilecek

2020 yılına girmeye az bir süre kala ülkemizde emekli maaşı alan milyonlarca kişinin bankalar ile yaptığı üç yıllık promosyon anlaşması sona erecek. Buna göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gündeme getirildikten sonra bankaların emeklilere prim vermesi gerektiği savunulmuş ilgili konu masaya yatırılmış ve anlaşmaya varılmıştı. Şu an bankalar üç yıllık emekliler ile anlaşma yaptı ve bunun için emeklilere promosyon ödemesi yaptı. 2017 yılında yapılan anlaşmaların üzerinden 3 sene geçti ve emekliler ile bankalar tekrardan masaya oturacak. Peki emeklilere ne kadar promosyon ödemesi yapılacak?

EMEKLİLERE BİN TL'YE KADAR PROMOSYON

Bankalara göre promosyon ödemeleri tutarında değişiklikler olmaktadır. Buna göre kimi bankalarda kredi kartı kullanan, altın alan, kredi çeken, otomatik ödeme talimatı veren gibi maddeler koyarak emeklilere daha fazla promosyon ödemesi yapmaktadır. Bu yüzden bankalar ile promosyon konusunda masaya oturacak olan emeklilerin memura daha fazla promosyon ödemesi almak için yapamamız gereken bir şey ya da almamız gereken bir hizmet var mıdır sorusunu yöneltmesi faydalı olacaktır. Emeklilere bankalardan bankalara farklı tutarda promosyon ödemesi yapılmaktadır bu yüzden hem özel bankalara hem kamu bankaları ile emekliler görüşme yapabilir. Burada dikkat edilmesi gereken konu şudur ki emekli istediği yerden maaşını alabilir. Yani bir çok emekli sadece kamu bankaları ile ya da özel bankalar ile görüşüyor ancak tüm bankalar kamu ya da özel fark etmeksizin emeklilere promosyon ödemesi gerçekleştirmektedir.

Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Verecek?

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2019, 22:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahkum yakını
Mahkum yakını - 2 yıl Önce

Lütfen artık çıksın bu yasa her suça af demişsiniz ama öbür suclarin içinde de mahsum olan arkadaş kurbanı olanlarda var,lütfen öbür suclarinda tekrar bakılmasını istiyoruz 2 küçük çocuk yetim kaldı gözleri babalarını n biyan önce çıkmasını bekliyor