1690 Büro Memuru Alımı Yapılacak! İlanlara Başvurular İŞKUR Üzerinden

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan binlerce personel alım ilanının yanı sıra büro memuru pozisyonu için de 1690 kişilik memur alımı yapılacaktır. Büro memur pozisyonuna başvuru şartları ve detaylarına haberimizden erişim sağlayabilirsiniz...

1690 Büro Memuru Alımı Yapılacak! İlanlara Başvurular İŞKUR Üzerinden

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına personel alımlarını yürüten, aynı zamanda özel sektörde iş gücü ve iş imkanlarının arttırılmasında etkin rol oynayan İŞKUR, büro memuru pozisyonuna yönelik alımlar da gerçekleştirmektedir. Ofis içerisindeki işlerin yapılması, bilgi, belge ve evrakların düzenlenmesi, faturaların kesilmesi, birimler arası irtibatın sağlanması, ofis içerisindeki dosyalar ve bunların gerekli düzeninin sağlanması noktasında görev alan büro memurları işletmeye göre değişiklik gösteren tutarlardan maaşlar almaktadırlar. Bu maaşlar 2 bin TL ile 3 bin TL arasında değişiklik gösterebilmekte, bazı işletmelerde de asgari ücretle ödenmektedir. Yürütülen büro memuru alımlarına yönelik adaylarda aranacak şartlar ve detaylara aşağıda yer vereceğiz.

İŞKUR 1690 BÜRO MEMURU BAŞVURU ŞARTLARI

Her ilanda farklı işletmeler ve kurumlar tarafından duyurular yapıldığı için, ortak özelliklere değinmek faydalı olacaktır. 18 yaşından büyük olmak, T.C vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, sağlık problemi bulunmamak ve iletişim becerileri gelişmiş olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, ofis içi giyim ve kuşamına dikkat etmek, prezentabl olmak, kendini ifade yeteneği gelişmiş olmak, görev ve sorumluluk bilinci gelişmiş olmak, amiri tarafından verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, terör örgütleriyle anılmamış, yüz kızartıcı bir suö işlememiş ya da anılmamış olmak şeklinde özetlenmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen ziyaretçilerimiz isinolsa.com üzerinde duyurduğumuz bu büro memuru alım ilanına aşağıdaki İŞKUR bağlantısı üzerinden başvurabilir, ilan detaylarına ve çalışma yerine yönelik bilgilere erişim sağlayabilirler.

İlan için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet inan
Ahmet inan - 2 yıl Önce

Oglum lise mezunu kps ye girde 62 puan aldi nerelere basvurabilir lutfen yardimci olurmusunuz. Tesekurler

- 2 yıl Önce

İlan için tıkla diyorsunuz ilan falan yok dalgami geçiyorsunuz

Esma
Esma - 2 yıl Önce

Hangi iller icin gecerli sartlar nedir

Selim
Selim - 2 yıl Önce

İlan için linke tıklıyorum fakat işkurun anasayfası gelmektedir. bahsettiğiniz bilgi gelmemektedir.

Figen Bozan
Figen Bozan - 2 yıl Önce

Lise mezuniyet. 41 yaşındayım.Çalışmayı çok istiyorum

Fatma Galip
Fatma Galip - 2 yıl Önce

Öğrencinin belli aralık larla izin alabilir miyim...

Gülcan
Gülcan - 2 yıl Önce

Slm ben güvenlik gorevlisiyim guvenlik hakkinda bir ilan goremedim bilgilendirirseniz memnun kalirim