Öğrencilere Ek İş Veren Firmalar! Yapılacak İşler

Öğrencilere ek iş veren firmalar hangileridir? Öğrenciler ek iş olarak hangi işleri yapabilir ve kazanç olarak ne kadarlık para kazanabilir.

Öğrencilere Ek İş Veren Firmalar! Yapılacak İşler

Günümüz de paraya en çok ihtiyaç duyan kişilerden bir tanesi kesinlikle öğrencilerdir. Bilindiği üzere gençler harcamaktan korkmaz ve bu yüzden ceplerinden para kalmayınca acil çalışma ihtiyacı duyar. Peki öğrencilere ek iş veren firmalar hangileridir?

Öğrencilere genel olarak sabit firmalar iş vermemekte olup bu firmalar sürekli değişiklik göstermektedir. Bu yüzden öğrencilere ek iş veren firmalar aramak yerine adaylar aşağıdaki yorum bölümünden kendilerini tanıtıcı bir yazı yazabilir ve öğrenciye ek iş veren firmaların eline iş geldikçe onlara dönüş yapmasını bekleyebilir.

ÖĞRENCİLERİN YAPACAĞI İŞLER

Öğrencilere çok sayıda firma farklı işler vermektedir. Örneğin son zamanlarda bir çok firma öğrenciye tesbih dizme işi vermektedir. Tesbih popüler hale geldiği için firmalar dizme de yetişemeyebiliyor. Burada devreye giren öğrenciler para kazanabilir.

Yine evde poşet katlama, evde kutu katlama, evde boncuk işleri (bayan öğrenciler) vb. gibi ek işler öğrencilere verilmektedir. Bunların yanı sıra internet üzerinden de anket doldurma, içerik yazma, reklam yayımlama, satış yapma vb. gibi sektörler için de öğrencilere ek işler verilmekte olup öğrenciler buralardan aylık bin - bin 500 liraya kadar kazanç elde edebilmektedir. Sizlerde hemen aşağı yorum bölümünden mesaj bırakarak firmaların sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

DİĞER EK İŞLERİ BURADAN GÖREBİLRİSİNİZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve
Merve - 6 yıl Önce

İnternet üzerinden anket doldurmak istiyorum...

Saadet
Saadet - 6 yıl Önce

Merhaba,ben Saadet
Ankara üniversitesinde öğrenciyim
Part time çalışabileceğini bir iş arıyorum.
Ilgilenenlerin benimle iletişime geçebilir. Şimdiden teşekkürler.

Derya
Derya - 6 yıl Önce

Merhaba kirikkale universitesinde okumaktayim daha önce ankarada kutu katlama isi yapmistim. Becerikli oldugunu dusunuyorum iletisime gecerseniz sevinirim. [email protected]

kübra
kübra - 6 yıl Önce

iş seçmem kutu katlama tesbih dizme boncuk ayıklama hepsi olur daha önce bir kaç kere yapmışlığım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim istanbul

Buse
Buse - 6 yıl Önce

İstanbulda yaşıyorum lise öğrencisiyim ve her işi yaparım sabahtan akşama kadar günümü buna ayırabilirim özel okulda okuyorum kendi paramı karşılamak için bir iş arıyorum şimdiden teşekkür ederim.

Buse
Buse - 6 yıl Önce

İstanbulda yaşıyorum lise öğrencisiyim ve her işi yaparım sabahtan akşama kadar günümü buna ayırabilirim özel okulda okuyorum kendi paramı karşılamak için iş arıyorum teşekkürler

Buse
Buse - 6 yıl Önce

İstanbulda yaşıyorum lise öğrencisiyim ve her işi yaparım teşekkür ederim.

Merve
Merve - 6 yıl Önce

Yeni mezunum. Ailemden ayrı yaşıyorum. Ailevi sıkıntılarımız var. Ekonomik olarak özgür değilim ve iş arıyorum ancak pek mümkün olmuyor torpilim olmayınca malesef. O yüzden bende evde birşeyler yaparak para kazanmak istiyorum gerçekten ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim. Muğla. [email protected]