Evlere Ütü İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşırım ve Para Kazanırım?

Hepimizin devamlı yatığı ancak bu işten para kazanmadığı işlerden olan ütü işi için artık para kazanmak çok kolay. İşte evlere ütü işi veren firmalar.

Evlere Ütü İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşırım ve Para Kazanırım?

Gerek öğrenciler gerekse bekar erkeklerin ev işlerinde zorlandıklarını hepimiz bilmekteyiz. Yapılan temizliklerde ilk zorluklar başlarken konu ütü işlerine kadar geldiğinde erkekler alternatif yollar aramaya başlamaktadırlar. Öğrenci ortamında bayanlardan rica edilen bu ütü işi ise sürekli yaptırılamayacağından farklı bir yol erkekler tarafından aranmaktadır ve bu arayış bayanların kazanç sağlamalarını sağlayacak bir işi doğuracaktır.

Kimler Eve Ütü İşini Alabilir?

Son zamanlarda ilanlardan ya da çarşıda gezinti halindeyken gördüğümüz ütü mağazaları, bireylerin ütületmek istedikleri ürünlerin ütüleme işlemlerini yapmaktadırlar. Büyük şehirlerde kuru temizlemecilik işi ile uğraşan firmalar bu işi daha çok yapmaktadırlar. Özel makine ve deterjanlarda yıkanan çamaşırlar aynı zamanda ütülenerek doğrudan giyilmeye hazır hale getirilmektedir. Bu firmalara ise en büyük talepler öğrenci olan bireylerden ve çalışan bekar erkeklerden gelmektedir. Bunun yanı sıra birçok tekstik firması da evlere ütü işi vermektedir. Tekstil atölyelerinde ya da konfeksiyonlarda üretilen elbise, kazak ya da pantolon gibi ürünlerin satışa hazır hale gelmesi için ütülenmiş olması gerekmektedir. Fabrika ya da atölyelerde açılan ütü atölyeleri ise firmaya ağır geldiğinden dolayı artık evlerinde ütü yapacak kişiler aranmaktadır.

Ütü İşi Veren Firmalara Ulaşmak!

Evlere Ütü İşi Veren Firmaların başında gelen bu tekstil atölyelerinden iş almak ise sandığınız kadar zor değildir. Çünkü bu firmalar gün içerisinde binlerce ürün ürettiğinden dolayı ütülenmek için bekleyen ve sayısı her geçen gün artan bir ürün stoku bulunmaktadır. Bundan dolayı onlarca hatta yüzlerce kişiye ütü işi verilecektir. Tekstil atölyelerine internet yardımıyla başvuru yapabileceğiniz gibi firmalara doğrudan da başvuru yapabilirsiniz. Ütü esnasında zarar gören ürünler için ise sizlerden kesintiler yapılacaktır. Bunun haricinde ütülediğiniz her parça ürün için firma size bir ücret ödeyecektir ve ücretiniz her iş teslimatında verilecektir.

ÜTÜ İŞİ VEREN FİRMALAR İÇİN YORUM YAZABİLİRSİNİZ.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferman
Ferman - 3 yıl Önce

Benim kendime ait orta seviyeli dükkanım ve bir kaç ütüm var iş vermek isteyen firmalar varsa 05523996251 i arayabilirler

Suzan
Suzan - 3 yıl Önce

Evde ütü yapmak istiyorum

Ebru Türk
Ebru Türk - 2 yıl Önce

Evde ütü işi yapmak istiyorum ankara altındağ da yaşıyorum 05394386306 ütü yaptırmak ısteyen ler bana bu numaradan ulasablırler bu işe çok ihtiyacım var

KARDELEN
KARDELEN - 2 yıl Önce

Beylikdüzünde evimde ütü yapmak istiyorum.0 532 7877413

Mine
Mine - 2 yıl Önce

Istanbul beylikdüzünde oturuyorum.Profesyonel olarak evimde ütü yapmak istiyorum.Tel.0532 7877413

Ece
Ece - 1 yıl Önce

Alan varmi ewe yoksa bosami yaziyoruzzz... varsa bi no yazinda sewaba girinn

Kübra
Kübra - 1 yıl Önce

Antalya merkezde oturuyorum ütü yaptırmak isteyenler bana ulaşabilir 05416393746

Kübra
Kübra - 1 yıl Önce

Antalya merkezde oturuyorum ütü yaptırmak isteyenler bana ulaşabilir 05416393746