Ankara, İstanbul ve İzmir Evlere Etiket İşi Veren Firmalar

Evde etiket işi çok kazandıran ekişlerden olup ayrıca çok kolay ve öğrenci ile ev hanımları içindir. İşte Büyükşehirlerde yaşayanlara ek iş fırsatı.

Ankara, İstanbul ve İzmir Evlere Etiket İşi Veren Firmalar

Kişilerin kazanç sağlamak üzere arayışları beraberinde birçok sektörel iş ilanlarını çıkarmıştır. Bunlardan birisi, son yıllarda adını çokça duyurma fırsatına kavuşmuş olan evde ek iş ilanlarıdır. Bu ilanlara başvurduğunuz ve başvurunuz kabul edilmesi halinde şirketlerden aldığınız işleri evlerinizde yapabilecek ve istenilen sürede, özellikte ürünleri teslim ettikten sonra gelir elde edebileceksiniz.

Evde Etiket İşi Yapmak!

Evde ek iş imkanlarını size sunan birçok firma bulunmaktadır. İnsanların geçim zorluğu çekmesinin ortadan kaldırılması adına bu iş ilanları oldukça etkilidir. Çünkü çalışan ve geçimi sağlayan baylara destek olmak adına ev hanımları bu işlerden faydalanarak, baylar kadar kazanç elde edebilirler. En çok talep gören evde ek iş ilanlarından birisi etiket işleridir. Bu işlere başvuran kişiler evlerinde bazı ürünlere etiket takmakla sorumludur. Bu doğrultuda yapılan başvuru değerlendirilir ve çalışmak istenilen kişilere belirli bir ürün verilerek deneme işleri sağlanır. Kişiler bu işleri istenilen özellikte teslim eder ve zamanında işleri yaparlarsa ana işler verilir. Etiket işleri kişileri çok zorlamayan bir iştir. Kolilerle ya da çuvallar içerisinde gelen ürünlerin etiketlerini takmanız yeterli olacaktır. Ürün etiketleri, bant ve etiket basma makinaları firmalar tarafından sizlere verilir. Sizin yapmanız gereken ise uygun etiketi uygun ürünlere takmak olacaktır. İlk başlarda biraz zorlanabilirsiniz ama elinizin alışmasıyla beraber hızlandıkça, hem işten daha çok zevk alacaksınız, hem de elde ettiğiniz kazanç çok artacaktır.

Evlere İş Veren Firmalar:

Evlere etiket işi veren firmalara baktığımız zaman genellikle tekstil fabrikalarını görmekteyiz. Çünkü üretilen ürünlerin dağıtıma çıkması adına yapılan çalışmaların, ürün sayılarının artmasıyla beraber bazı durumlarda aksaklıklar meydana gelir. Evlere verilen bu işlerler beraber zamandan tasarruf eden firmalar kişilere de güzel ücretler vererek hem istihdam sağlamaktadır hem de işlerini daha da hızlandırmaktadır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilan
Dilan - 2 yıl Önce

Ek işe ihtiyacım var Ankara akyurta oturuyorun

Tuğba
Tuğba - 2 yıl Önce

Evde ek iş yapmak istiyorum 4kisilik ekibim var daha öncede evde ek iş yaptım ihtiyacım var geri dönerseniz sevinirim

Esra
Esra - 2 yıl Önce

Evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz çocuklarımız ihtiyaçlari için eşim issiz

Zekiye Eidarova
Zekiye Eidarova - 2 yıl Önce

Evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim kocaelide oturuoyrum

NazmiyeGülengen
NazmiyeGülengen - 2 yıl Önce

Evde etiket isiyapmak istiyorum38 yaşında 3çocuk annesiyim Ankara keçi örende oturuyorum ek işe ihtiyacım var saygılar

Selvihan
Selvihan - 2 yıl Önce

Ankara keçiörende yaşıyorum is arıyorum ihtiyacım var

Necdet
Necdet - 2 yıl Önce

Evde dikiş makinesi var işe ihtiyacım var etiket dikme,veya paketleme

Emine
Emine - 2 yıl Önce

Merhaba ankara da yaşıyorum evde 5 6 kişiyle etiket işi yapabilirim dilerseniz ekip bile olusturabilirim benzer işler yaptık temiz özenli hızlı işler cikaririz elimiz her türlü ise yatkindir geri dönüş yaparsanız sevinirim evden yapılacak bir işe çok ihtiyacım var..