İstanbul Ek İş İlanları

İstanbul Ek İş İlanları İstanbul gibi çok büyük ve kalabalık bir şehirde elbette her şey gibi iş alternatifleri de artacaktır

İstanbul Ek İş İlanları
İstanbul Ek İş İlanları

İstanbul gibi çok büyük ve kalabalık bir şehirde elbette her şey gibi iş alternatifleri de artacaktır. Bu alternatiflere baktığımızda hem bilinen günlük ve uzun zaman dilimli rutin işler, hem de artık çok revaçta olan kısa zamanlı yani part tıme işler bulabilirsiniz. İstanbul’da yapılacak ek iş seçenekleri oldukça fazladır. Genellikle firmaların kalbinin attığı ve üretimin çok yapıldığı bir şehir olması nedeni ile isteyen herkes ek iş bulabilir. Bunu sağlamak için hemen bu yazımızı sonuna kadar okuyun ve sizi yönlendirecek olduğumuz adresleri iyice inceleyin. Kendinize uygun bir iş mutlaka kısa sürede bulabileceksiniz. İstanbul ve yakın çevresinde yapabilecek olduğunuz pek çok iş ilanı var. Mesela kadınlar için farklı ve çok sayıda ek iş bulunuyor. Evlerinden hiç çıkmadan; giysi işlemeleri, boncuk yapımı, ütüleme, kurdele işi, bebek şekeri yapımı gibi sayısız seçenek bulunuyor. Bunun yanında bu tür işler ilgisini çekmeyen kişiler için de daha teknolojik ek işler de söz konusu. Mesela arama yapacak olduğunuz yere göre bir örnek verecek olursak, İstanbul ek iş ilanları gibi bir arama cümlesi ile pek çok seçenek karşınıza çıkacaktır. Eğer bahsettiğimiz gibi daha teknolojik ve masa başı bir ek iş arıyorsanız o zaman da yine son yıllarda çok yer kazanan makale yazarlığı, editörlük gibi işleri değerlendirebilirsiniz. Yapmanız gereken şey yazımızı okumak ve sizi yönlendirecek olduğumuz adreslerden istediklerinize başvurmak. Sonrasında ise size mutlaka geri dönüş yapılacak ve artık ek iş sahibi olmanız da sağlanacaktır. Daha az yorularak daha kolay para kazanmanın en iyi yolu yorucu olmayan ek işleri yapmak mutlaka. Siz de hemen harekete geçin ve nasıl bir iş hayal ediyorsanız onu bulun. İSTANBUL'DA EK İŞ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ? İstanbul'da ek iş veren firmalara İnternet'te arama üzerinden ve çeşitli sosyal ağlarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca ek iş veren firmalara sitemiz aracılığı ile de ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken alt tarafta bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi vererek ( Adınızı, Soyadınızı, Yaşadığınız yeri, E-mail adresinizi ve açık adres bilgileri vermeden bulunduğunuz yeri ) bizlere ulaştırabilirsiniz. Bize ilettiğiniz taktirde ek iş veren firmalar veya ek iş veren küçük işletmeler sizlere sitemizin yorum aracılığı ile sizlere ulaşarak E-mail adresi ile ayrıntılı olarak görüşme sağlayacaklardır. Yazımız bir açık ilan değildir. Amacımız sizleri ek iş veren firmalar ile, yapacağınız yorumlar sayesinde buluşturmaktır.
NOT: Sitemize bıraktığınız yorumlarda, kötü sebeple kullanılmasını engellemek için Telefon Numaralarınızı ve Açık Adres Bilgilerinizi bırakmayınız.
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 13:17

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
şafak
şafak - 5 yıl Önce

poşet katlama davetiye katlama işi istiorum

suna saydut
suna saydut - 2 yıl Önce

yasadığım yer istanbul mail adresim sunabikmaz4@gmail.com yardımcı olursanız sevinirim