Evlere Poşet Katlama İşi Veren Firmalar

Evlere Poşet Katlama İşi Veren Firmalar Evde Poşet Katlama İşi çok basit ve yapımı kolay bir iştir

Evlere Poşet Katlama İşi Veren Firmalar

Evlere Poşet Katlama İşi Veren Firmalar

Evde Poşet Katlama İşi çok basit ve yapımı kolay bir iştir. Bildiğimiz gibi poşetler güncel hayatımızda önemli yer kapladığı gibi yaptığınız Poşet Katlama İşide epey kazançlı Ek İş İlanları arasındadır.Poşetlerin günlük yaşantımızdaki önemini kısaca anlatacak olursak :  Kağıt Poşetler hayatımızın hemen hemen olmazlarından bir üründür. Neredeyse tüm sektörler kağıt poşet kullanmak zorundadır.Özellikle büyük yerleşim yerlerinde mağaza , market , hipermarket , süpermarket , alış veriş merkezleri gibi bir çok yerde kullanılmaktadır . Umarım hepimiz hatırlıyoruzdur çocukluğumuzda marketlerden , bakkallardan , manavlarda gazeteden kendimiz yaptığımız torbalar vardı yada ipten yapılmış file poşetlerini kullanıyorduk . Ama gelişmekte olan dünyamızda bu tarz poşetlerin kullanımı zor olduğundan plastik poşetler çıktı . Bu kalabalık dünyada epeyce işimizi kolaylaştırdılar derken insana ve çevreye çok zararlı olduğunuz öğrendirk . Dünyanın bir çok gelişmiş ülkesi yasal kararlarla plastik ambalaj yerine doğaya dönüşümlü kağıt veya tesktil ürünü ambalaj kullanımına geçmiş bulunmakta. Hal böyle olunca kağıt poşetleride katlanmasında insan gücüne ihtiyaç duyuldu . Kağıt poşet firmaları kağıdını basıp katlamasını ve saplarını geçirmesini Ek İş olarak dağıtmaya başladılar.

Kağıt Poşet Katlama İşi çok kolay ve yorgunluk vermeyen bir iştir. Elinizin yatkınlığı ile bir günde bayağı bir poşet katlayıp ve kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Evde Poşet Katlama İşini genellikle Ev Hanımlarımız ve Öğrencilerimiz yapmaktadık . Bütün ev hanımlarımız evlerine Ek Gelir sağlayamadıkları için büyük sıkıntılar çekiyor. Sizde Evde Poşet katlama İşi yaparak artık evinize katkıda bulunabilir ve bütün sıkıntılarımızdan kurtulabilirsiniz. Öğrencilerimiz ise derslerinden kalan boş vakitlerinde poşet katlayarak harçlıklarını arttırabilir ve ailelerine destekte bulunabilirler. Evde poşet katlama işini evinizin rahat bir ortamında , evin boş odasında veya evin kullanılmayan bir köşesinde rahatlıkla yapabilirsiniz. Sizde Ek İş İlanları şartları bu kadar uygun iken kendi rahat ortamınızda yani evinizde bu işi yaparak para kazanmak istemezmisiniz? Elbetteki istersiniz. Herkez poşet katlama işini yapabilir , her hangi bir zorluğu yoktur. Ama sizde eğer el becerisi varsa eliniz bu işe yatkın ise evinize alacağınız poşet sayısı fazla olacaktır. Ve kazancınızında buna göre değişeceğinizi unutmayınız. İçinizde bu işi yapanlar poşet katlama işinin ne kadar olduğunu bilirler. Hatta Poşet Katlama İşini kendinize meslek olarak edinebilirsiniz. Dilerseniz kağıtlarını kendiniz alarak değişik boyutlarda tasarlayarak ve zevkinize göre şık bir süsleme yaparak bu işlerle uğraşan sektörlere satabilirsiniz. Mağazalara , alışveriş merkezlerine , hipermarketlere vs.. belkide bellimi olur kendiniz yaptığınız kağıt poşetler bir marka haline gelebilir ve kağıtlama işini sizler verebilirsiniz.

POŞET KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?

Poşet katlama işi veren firmalara internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına , adınızı , soyadınızı , yaşadığınız yeri , açık adres vermeden bulunduğunuz yeri ve E- mail adresinizi  yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümün kullanabilirsiniz .

ÖNEMLİ NOT :   Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için  telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rakatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Ayrıca yazımız bir ilan değildir . Sizleri yorumlarınız sayesinde ve yorumlara vereceğiniz iletişim bilgileriniz sayesinde iş verenlere ulaştırmaktır amacımız .  Vereceğiniz Bilgiler Doğrultusunda İş Verenler Sizlere Ulaşacaktır. iş verenler , verdiğiniz bilgileri inceleyerek sizlere ulaşmaları biraz zaman alabilir . Tabiki bu sizlerin yazacağınız yorumlarada bağlı olduğunu unutmayınız.Ve hatırlatmak isterizki sitemizi çeşitli sosyal ağlardan güncel olarak takip edebilirsiniz. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan anlık olarak Ek İş İlanları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz . Umuyoruzki sitemizdeki tüm kullanıcılar paylaştığımız bilgiler doğrultusunda iş sahibi olurlar . Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız …

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2016, 15:21

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
yeliz
yeliz - 5 yıl Önce

üsküdarda ıkamet ediyorum el becerime guvenıyorum hızlı ve pratık calışırım. bu işi yapmak istiyorum

melek
melek @yeliz - 3 yıl Önce

izmir bornovadayım bu işi yapmak istiyorum melekulger_33@hotmail.com

Sema
Sema - 3 yıl Önce

Herkes yaziyo boylede sonuç netice yok...binlerce baslik var..ise yarayan bi sey yok

Melek
Melek - 5 yıl Önce

öğrenciyim ,poşet katlama işi yapmak istiyorum .yardımcı olursanız sevinirim.

öznur
öznur - 4 yıl Önce

oznursengul01@gmail.com
bana yakın zamanda ulaşmanızı istiyorum lise öğrencisiyim kendi harcligimi çıkarmak için

ZAHİDE YARKICI
ZAHİDE YARKICI - 5 yıl Önce

K.MARAŞTA YAŞIYORUM KATLAMA İŞİ YAPARIM

burcu sayın
burcu sayın - 5 yıl Önce

merhabalar istanbul sancaktepe
(istanbul anadolu yakası firmalardan iş alıp teslim edebilme imkanım var)
evde ek iş imkanı araştırıyorum. bilgilendirirseniz sevinirim.
disiplinli ve sorumluluk sahibiyim
saygılar

elif
elif - 5 yıl Önce

ankara elif kırmızı

Leyla
Leyla - 2 yıl Önce

Ev hanımıyım ek gelire ihtiyacım var dönüş yaparsaniz mutlu olurum