Evde Kalem Montajı İşi 2015

Evden çıkmadan yapılan işler arasında bulunan Evde Kalem Montaj işi 2015 yılında kolaylıkla ve seri olarak yapılan işler arasında yer almaktadır. Bir çok kalem üretici firma kalem için gerekli parçaların üretimini tamamladıklarında montaj için fabrikalarda eleman ayırmak yerine daha az maliyetlerle evde yaptırmayı tercih ediyor. Bu sayede firmalar elemanların SSK, yol, yemek ücretlerinden tasarruf ediyorlar.

Evde Kalem Montajı İşi 2015

Evde Kalem Montajı İşi 2015

Evden çıkmadan yapılan işler arasında bulunan Evde Kalem Montaj işi 2015 yılında kolaylıkla ve seri olarak yapılan işler arasında yer almaktadır. Bir çok kalem üretici firma kalem için gerekli parçaların üretimini tamamladıklarında montaj için fabrikalarda eleman ayırmak yerine daha az maliyetlerle evde yaptırmayı tercih ediyor. Bu sayede firmalar elemanların SSK, yol, yemek ücretlerinden tasarruf ediyorlar. Özellikle evden çıkma olanağı olmayan ev hanımlarının evde oturarak yapılacak İşleri tercih etmesi böyle bir sektörün de ortaya çıkmasına neden oldu. Ev hanımları evde çalışmak için fabrika ve atölyelerden alıp evlerde yapılan parça işleri yapıyor.

Siz de evde kalem montaj işi 2015 ilanlarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Evde Kalem montaj işi de her yaştan kişinin kolayca yapacağı zahmetsiz bir iştir. Eşlerine evin geçiminde destek olmak isteyen ev hanımları evde bulunan yaşlılar ve hatta bazen çocuklarla işbirliği yaparak evde kalemleri satışa hazır hale getiriyorlar. Evde kalem montaj işi 2015 ilanlarını takip eden ev hanımları aile bütçelerine destek oluyor.

Ev hanımlarına evde kalem montaj işi veren firmalar çalışanlarının evine her gün yapılacak işin malzemelerini getirip biten işi teslim almaktadır. Çok seri yapılan kalem montaj işi sayesinde gerçekten büyük gelir elde etmek mümkündür. Evde kalem montaj işi 2015 yılında bir çok kişiye ek gelir elde etme imkanı sağlıyor. Firmalar isterseniz ödemenizi hesabınıza geçerler ya da anlaşmaya göre teslimatta elden öderler.

 

Siz de Evde Kalem Montaj işi yapmak isterseniz tek yapmanız gereken sitemizi düzenli olarak takip etmek. Sitemizde sizler için Evde kalem montaj işi 2015 ilamlarını yayınlıyoruz. Sizler de bu ilanlar sayesinde ek gelir elde edebilir ve aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. İster ev hanımı olun, ister öğrenci, isterseniz de sabit maaşlı bir çalışan Evde kalem montaj işi 2015 ilamları sayesinde siz de bir ek gelire sahip olabilirsiniz. Siz de hemen sitemize gelin ve para kazanmaya başlayın. Artık ciddi bir gelir elde etmek sizlere bir tık kadar yakın.  

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
pınar
pınar - 5 yıl Önce

bu iş ilanı için nereye basvuruda bulunuyoruz

NAZLI
NAZLI @pınar - 3 yıl Önce

SELAM BEN KONYADA OTURUYORUM EVDE KALEM MOTAJ YADA ONA BENZER BIR 'S YAPMAK ISTIYORUM ILGILENIRSENIZ SEVINIRIM

HANIM
HANIM - 5 yıl Önce

SELAM, ANKARA da oturuyorum ve bu işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz memnun olurum. 5 kişilik bir ekibim vardır.

gülcan
gülcan - 5 yıl Önce

Diyarbakir'da bu isi yapmak isterim

zuleyha
zuleyha - 5 yıl Önce

Bende bu işi hızlı ve seri bi şekilde çabucak bitirabilirim nasıl iletişime gecicez bu firmalarla

eylem
eylem - 5 yıl Önce

zonguldak da yaşıyorum bende bu işi yapmak istiyorum

Eleman
Eleman - 5 yıl Önce

Talep ettiğiniz süreler dahilinde bu işi yapabilirim.
İstanbul Anadolu yakası

pendik
pendik - 5 yıl Önce

Ist anadolu yakasında ek is yapmak istiyoruz ailece

vildan
vildan - 5 yıl Önce

istanbul silivride oturuyorum kalem montaj işi yapmak istiyoruz