Evde Havlu Kenarı İşleme İşi

Ülkemizdeki bütün bayanların severek yaptığı dantel işinden para kazanmak istemez misiniz? Bu size imkansız gibi gelebilir. Ancak evde Havlu Kenarı İşleme İşi ile siz de yeteneklerinizi paraya çevirebilirsiniz.

Evde Havlu Kenarı İşleme İşi

Evde Havlu Kenarı İşleme İşi

Günümüzde bir çok bayan bu işleri kendisi yapamadığı için başkasına yaptırıyor. Bütün bunları yapan büyük firmalar ve makinalar olmasına rağmen bayanlar genel olarak el iş olanları tercih ediyor. bu durumda bir çok ev hanımına evden para kazanma imkanını sağlıyor. Eğer bu işlere eliniz yatkınsa siz de evinizden işlemeler yaparak satabilir ve para kazanabilirsiniz. Kafanızda evde hangi işi yapacağınıza dair bir fikir yoksa sizlere önerimiz evde Havlu Kenarı İşleme İşi olacaktır. Neredeyse her evin ihtiyacı olan havlular sizler için harika bir iş potansiyeli olacaktır. Eliniz bu işe yatkınsa uygun iplikler ve iğneler ile güzel ve de çok farklı tasarımlar ortaya çıkarabilir ve evde bu işi yaparak para kazanabilir ya da ek para kazanabilir evinize destek olabilirsiniz.

Artık evde boş boş oturup ne iş yapsam diye düşünmek zorunda değilsiniz. Dantel ve işleme işlerine elim çok yatkın fakat bundan nasıl para kazabilirim diye soruyorsanız hemen sitemize gelin ve evde Havlu Kenarı İşleme İşi ilanlarına göz atın. Bu ilanların çok fazla alıcısı bulunmaktadır. Siz de bu sayede kendi hünerinizi paraya çevirebilir ve evde ek gelir elde edebilirsiniz. En başta tüm evler sizin potansiyel müşteriniz. Özellikle yeni evlenecek çiftler ve çeyiz düzen genç kızlar ya da aileler ve hatta tüm oteller sizin potansiyel müşteriniz olacaktır.

 

Çok fazla sermaye gerektirmeyen sadece alacağınız havlu ve iplik ücreti ile çok fazla gelir elde edebileceğiniz bu işte size tavsiyemiz önce havluları hazırlayıp daha sonra satışa sunmanız. Alıcıyı nasıl bulurum diye de düşünmenize gerek yok. Hemen sitemize gelin ve evde Havlu Kenarı İşleme İşi ilanlarını inceleyin. Özellikle şık taşlarla güzel havlu kenarları yaratarak evden bu işi ek iş olarak yaparak çok rahat para kazanabilirsiniz. Burada ek gelir şansı sizi bekliyor.  

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
melike
melike - 5 yıl Önce

melike.ari@hotmail.com
biga/ çanakkale

Yeter
Yeter - 3 yıl Önce

Hatay dortyolda oturuyorum yardimci olursanız sevinirim

Banu
Banu - 3 yıl Önce

Isistiyorum

Ayşe yıldız
Ayşe yıldız - 2 yıl Önce

El işlerinden anlarım oya süsleme yaparım salic.x.04@gmail.com

nese_karaosman@hotmail.com
nese_karaosman@hotmail.com - 2 yıl Önce

Merhaba, kocaeli başiskele ikamet ediyorum. İşletmem var yeni açtım çeyiz üzerine. Bu işe ihtiyacım var , havlu kenarı işleme işini istiyorum. Dükkanda yapacağım işleri. İrtibata geçerseniz çok sevinirim.
Iyi günler dilerim.
nese_karaosman@hotmail.com

Ediba bayazit
Ediba bayazit - 2 yıl Önce

Ben o işler severim ve ihtiyacım var

Ediba bayazit
Ediba bayazit - 2 yıl Önce

Ben o işler severim ve ihtiyacım var bu iş çok istiyorum havlı keneri boncuk işi

Ilknur
Ilknur - 2 yıl Önce

Konyada oturuyorum bu ise ihtiyacim war