Çorum Ek İş İlanları

Çorum Ek İş İlanları

Çorum Ek İş İlanları

Çorum Ek İş İlanları

Çorum ek iş ilanları şeklinde bir arama yapmak isterseniz mutlaka sitemizi ziyaret edin. Bu sayede birbirinden kaliteli, nitelikli ve farklı ek işlere kabul edilebilirisiniz. Son yıllarda part time iş olarak ya da ek iş olarak adlandırılan ve farklı sektörlerde ihtiyaç doğuran işler var. Bu işlerin bazıları ev hanımlarını kapsıyor, bazıları öğrencileri. Aslında ek iş anlamında isteyen herkes için bir şeyler bulunabilir. Ayrı bir istihdam alanı olarak ek işlerin olmasının ise farklı sebepleri var. Bunlardan ilki firmaların daha ekonomik bir fiyatlandırma ile üretim yapmak istemeleri. Çünkü firmalar şirket ortamında sürekli olarak, örgün sistemde çalıştırdıkları kişileri daha masraflı görüyor. Onların yol, yemek ve sigorta gibi zorunlu giderlerinin yanında ayrıca yüksek bir maaş da sunmak zorunda. En azından kalifiye eleman isteğinde olan firmalar için durum bu. Ama bugüne geldiğimizde yurt dışında pek çok ülkede de olduğu gibi artık ek iş ilanları çok fazla. Bunun için yapmanız gereken tek şey sadece sitemiz aracılığı ile ilanlara bakmak ve size göre olanlara başvuruda bulunmak. Bu alanda artık Çorum ‘da ek iş imkânları sunan ve her gün alternatiflerini artıran bir şehrimiz. Yapmamız gereken tek şey sadece bize uygun gelecek olan işi bulabilmek. Sonrasında ise düzenli olarak para kazanabilir ve ekonomik özgürlüğünüzü elde edebilirsiniz. Bu şekilde çalışma hayatına sahip olarak, kısa zamanda düzenli bir finansal gelire ulaşan pek çok kişiden biri olmanız mümkün. Mesela, evde kurdele işi yaparak para kazanan, daha sonrasında da yakın çevresinde bulunan bayanları da bir grup yaparak ek iş personel ekibi oluşturan kadınlar var. Bu sayede seri üretime geçerek, grup adına bir bütün gelir sağlanıyor. Daha sonrasında da her kadın emek verdiği kadar ek gelirini elde ederek, para kazanmanın mutluluğunu yaşıyor. Siz de benzer bir işi ek gelir iş ilanları sayesinde bulabilirsiniz. Bu sayede zamanınızı çok almadan da para kazanmanın tatlı yolunu bulmuş olursunuz. Sitemizde inceleyecek olduğunuz iş ilanlarından biri mutlaka size göre olmalı.

ÇORUM'DA EK İŞ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ? Çorum'da ek iş veren firmalara İnternet'te arama üzerinden ve çeşitli sosyal ağlarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca ek iş veren firmalara sitemiz aracılığı ile de ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken alt tarafta bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi vererek ( Adınızı, Soyadınızı, Yaşadığınız yeri, E-mail adresinizi ve açık adres bilgileri vermeden bulunduğunuz yeri ) bizlere ulaştırabilirsiniz. Bize ilettiğiniz taktirde ek iş veren firmalar veya ek iş veren küçük işletmeler sizlere sitemizin yorum aracılığı ile sizlere ulaşarak E-mail adresi ile ayrıntılı olarak görüşme sağlayacaklardır. Yazımız bir açık ilan değildir. Amacımız sizleri ek iş veren firmalar ile, yapacağınız yorumlar sayesinde buluşturmaktır.

NOT: Sitemize bıraktığınız yorumlarda, kötü sebeple kullanılmasını engellemek için Telefon Numaralarınızı ve Açık Adres Bilgilerinizi bırakmayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayfer Alıcı
Ayfer Alıcı - 4 yıl Önce

Çorumda ikamet ediyorum evde ek iş yapmak istiyorum.

Gülsüm
Gülsüm - 4 yıl Önce

Çorumda yaşıyorum el becerime güveniyorum evde ek iş yapmak istiyorum

İnci
İnci - 3 yıl Önce

Corum merkez de yasiyorum evde yapa bileceğim acil işe ihtiyacım var yetkililerin dikkate almasini rica edemiyorum

Ebru EROL
Ebru EROL - 2 yıl Önce

Ebru EROL zkc05@hotmail.com adresinden bana ulasabilirsiniz . Çorum da yaşiyorum bir gelire ihtiyacim var lutfen ulasin

Zkc05@hotmail.com
Zkc05@hotmail.com - 2 yıl Önce

Ebru EROL zkc05@hotmail.com adresinden bana ulasabilirsiniz . Çorum da yaşiyorum bir gelire ihtiyacim var lutfen ulasin

Ebru
Ebru - 2 yıl Önce

Ebru EROL zkc05@hotmail.com adresinden bana ulasabilirsiniz . Çorum da yaşiyorum bir gelire ihtiyacim var lutfen ulasin

elif
elif - 2 yıl Önce

1414ebrum14@gmail.com Boluda yasıyorum ek işe ihtıyacım var burdan ulasabilirsinz

havva merdoğlu
havva merdoğlu - 1 yıl Önce

merhaba çorumda yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim merdogluhavva@outlook.com