Çankırı Ek İş İlanları

Çankırı Ek İş İlanları Çankırı, ülkemizde sessiz bir şekilde gelişmeye devam eden ve firmalar açısından da istihdam sağlayacak ortamı oluşturan bir şehrimiz

Çankırı Ek İş İlanları

Çankırı Ek İş İlanları

Çankırı, ülkemizde sessiz bir şekilde gelişmeye devam eden ve firmalar açısından da istihdam sağlayacak ortamı oluşturan bir şehrimiz. Sahip olduğu tarihi dokusu sayesinde hem özellikle yerli turistler için bir gezinti yeri olmuştur, hem de zengin mutfağı ile ilgi odağı. Bunun yanı sıra tarımın da çok geliştiği bir şehrimizdir. Durum böyle olunca, gündelik ve rutin saatler çerçevesinde çalışan kişiler kadar, elbette ek iş olarak da ihtiyaç doğacaktır. Bir yerde ek iş olması demek aynı zamanda ek işte çalışacak kişilerin de aranıyor olması demektir. Çankırı ek iş ilanları için siz de mutlaka sitemizi ziyaret edebilir ve memnun kalırsınız. “Ben evde ne iş yapabilirim” gibi bir düşünceye sakın kapılmayın. Ya da “günün iki saatini sadece ayırarak, para nasıl kazanılır” diye de düşünmeyin. Bunların hepsini ortadan kaldıracak ve çalışmak isteyen herkese bir fırsat sunacak pek çok imkâna sahip olmanız mümkün. Yeter ki sizler çalışmak isteyin. Hele de bu konuda çalışma ve kendi ekonomik özgürlüğünü eline almak isteyen kadınlar için çok farklı iş olanakları var. Evde oturarak, televizyona bakarak ve sohbet ederek, oturduğunuz yerden kurdele işi ile örgü ya da işleme gibi işler ile para kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra sadece şişelere şeker doldurarak, etiket hazırlayarak da farklı iş deneyimleri kazanmış ve eve finansal katkı da sağlamış olursunuz. Bugün bu tip işler sayesinde ortalama bir maaş getiri olan pek çok kişi var. Mesela, en az bir ya da iki saat ayıracağınız bir iş sayesinde en aşağı 400 ile 1200 TL arası para kazanacaksınız. Hatta bazı alanlarda bahsettiğimiz rakamı çok daha yükseklere çıkarmanız mümkün. Yapacak olduğunuz tek şey sadece başvuruda bulunmak ve kendinizi göstermek. İyi ve kaliteli bir ortamda iş aramak, aynı şekilde sadece onun gibi yerlere başvurmak için ise en iyi, en fazla ek iş ilanları olan sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Burada gönlünüze göre bir iş bulacak ve asla pişman olmayacaksınız. Şimdiden kolay gelsin.

ÇANKIRI'DA EK İŞ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?

Çankırı'da ek iş veren firmalara İnternet'te arama üzerinden ve çeşitli sosyal ağlarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca ek iş veren firmalara sitemiz aracılığı ile de ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken alt tarafta bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi vererek ( Adınızı, Soyadınızı, Yaşadığınız yeri, E-mail adresinizi ve açık adres bilgileri vermeden bulunduğunuz yeri ) bizlere ulaştırabilirsiniz. Bize ilettiğiniz taktirde ek iş veren firmalar veya ek iş veren küçük işletmeler sizlere sitemizin yorum aracılığı ile sizlere ulaşarak E-mail adresi ile ayrıntılı olarak görüşme sağlayacaklardır. Yazımız bir açık ilan değildir. Amacımız sizleri ek iş veren firmalar ile, yapacağınız yorumlar sayesinde buluşturmaktır.

NOT: Sitemize bıraktığınız yorumlarda, kötü sebeple kullanılmasını engellemek için Telefon Numaralarınızı ve Açık Adres Bilgilerinizi bırakmayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülcan
Gülcan - 1 yıl Önce

Evde ek iş istiyorum.Çankiri merkezde oturuyorum. Aktas7482@hotmail.com.

elif
elif - 3 yıl Önce

Evde ek is yapmak istiyorum Lütfen donus yapin bana ebhusshn.18@hotmail.com

düriye
düriye - 2 yıl Önce

Ben evde ek iş arıyorum tüm gün evdeyim çankırı merkezde yaşıyorum sesericik_385@hotmail..com

Bayram
Bayram - 2 yıl Önce

Bayram Yılmaz evde iş ilanı Çankırı merkez de oturuyorum

Bayram
Bayram - 2 yıl Önce

Bayram Yılmaz evde iş ilanı Çankırı merkez de oturuyorum bayramy870@gmail.com

Hatice
Hatice - 2 yıl Önce

Hatice evde iş ilanı Çankırı merkez de oturuyorum bayramy870@gmail.com

aynur
aynur - 2 yıl Önce

çankırı merkez, evde iş imkanından yararlanmak istiyorum. emre.aynur2418@gmail.com

harun
harun - 2 yıl Önce

eşim ve ben evde ek iş yapmak istiyoruz çankırı merkezde oturuyoruz harun_881@hotmail.com