Çanakkale Ek İş İlanları

Çanakkale Ek İş İlanları Ülkemizde hem turizm hem de balıkçılık ve tarım alanında en çok gelişmiş ve kendini kotaran, başarılı illerimizin başında Çanakkale gelir

Çanakkale Ek İş İlanları

Çanakkale Ek İş İlanları

Ülkemizde hem turizm hem de balıkçılık ve tarım alanında en çok gelişmiş ve kendini kotaran, başarılı illerimizin başında Çanakkale gelir. Bu şehrimizde belirttiğimiz gibi hem balıkçılık vardır, hem turizm devam eder, hem de yurt içinde özellikle domates ve benzeri sebzelerin akışını sağlayacak kadar da tarım vardır. Bunlar ile birlikte sanayi anlamında da gelişmek için büyük çabalar sarf eden Çanakkale ‘de pek çok farklı ve geliri iyi iş imkanları bulunuyor. Normal ve saatleri rutin bir işte çalışmanın yanı sıra, diğer yandan part time olarak çalışılacak iş olanakları da artıyor. Bunun bir nedeni de elbette gençler. Çünkü bir şehirde üniversite varsa, o şehirde gelişim de, ilerleme de var demektir. Hem ticari anlamda hem de nüfus yoğunluğu bakımından genç nüfusun elbette yaşadığı şehre büyük katkıları olmaktadır. İşte bundan dolayı artık bütün şehirlerimizde olduğu gibi Çanakkale ek iş ilanları seçeneği de mevcut. Bu alanda iş sahibi olmak isteyen herkese de bizim sitemiz açık. Ülkemizin bütün şehirlerinde sizin için uygun ve nitelikli ek iş olanaklarını bir araya getiriyoruz. Her gün güncellenen ve değişen iş ilanlarını biz de sitemize uyarlayarak tekrar karşınıza çıkarıyoruz. Sitemizde her türlü ek iş yapmak isteyenler için farklı alternatifler var. Bu aslında genellikle yaşadığınız şehrin olanaklarına ve iş seçeneklerine göre değişebilir. Ancak şöyle belirtelim; bugün Çanakkale iş anlamında en iyi ve nitelik sahibi firmaların bulunduğu başlıca şehirlerimizden biri.

Ek iş ilanları denilince her şehir gibi Çanakkale ‘de aklınıza kolayca gelebilir. Böylece aradığınız yönde nasıl bir k iş varsa hemen karşınıza çıkar. Sizi o aşamadan sonra firma ile buluşturmak ve öneride bulunmak ise bizim işimiz. Bunun için sadece sitemizin sürekli olarak takipçisi olmanız yeterli. Sonrasında mail ve mesaj yolu ile de aradığınız iş ilanlarını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Her türlü merak ve arama duygunuzu bizim sitemize yönlendirin. Ülkemizin bütün şehirlerinde yer alan ek iş ilanlarını başka hiçbir yerde bu kadar fazla göremezsiniz.

ÇANAKKALE'DE EK İŞ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?

Çanakkale'de ek iş veren firmalara İnternet'te arama üzerinden ve çeşitli sosyal ağlarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca ek iş veren firmalara sitemiz aracılığı ile de ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken alt tarafta bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi vererek ( Adınızı, Soyadınızı, Yaşadığınız yeri, E-mail adresinizi ve açık adres bilgileri vermeden bulunduğunuz yeri ) bizlere ulaştırabilirsiniz. Bize ilettiğiniz taktirde ek iş veren firmalar veya ek iş veren küçük işletmeler sizlere sitemizin yorum aracılığı ile sizlere ulaşarak E-mail adresi ile ayrıntılı olarak görüşme sağlayacaklardır. Yazımız bir açık ilan değildir. Amacımız sizleri ek iş veren firmalar ile, yapacağınız yorumlar sayesinde buluşturmaktır.

NOT: Sitemize bıraktığınız yorumlarda, kötü sebeple kullanılmasını engellemek için Telefon Numaralarınızı ve Açık Adres Bilgilerinizi bırakmayınız.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2019, 09:59

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
narden
narden - 4 yıl Önce

Uzun yıllar bu işleri yapan birisi olarak evde ek işlerde ekipler kurup öncü olabilirim disiplinli temiz ciddi ve süreklilik arz edecek işlere ekiplerimle talibim,ilgilenenler acil tarafıma ulaşabilirler

narden
narden - 4 yıl Önce

Öncü olup büyük ekiplerle ciddi ve süreklilik arz edecek şekilde iş yaptırmak isteyen firmalar tarafıma ulaşabilirler.Uzun yıllar istanbulda kurumsal firmaların pazarlama planlama yöneticiliklerini yaptım ekipler kurup termin zamanı iş teslim etmekte sıkıntım olmaz.

ÖZLEM
ÖZLEM - 1 yıl Önce

Evde paketleme işi yapabilirim Çanakkale de ikametgah ediyorum