Bolu Ek İş İlanları

Bolu Ek İş İlanları Bolu ilimiz yemek sektöründe ülkemize ve hatta dünyaya en fazla katkıda bulunmuş ve bolca aşçı çıkarmış başlıca ilimizdir

Bolu Ek İş İlanları

Bolu Ek İş İlanları

Bolu ilimiz yemek sektöründe ülkemize ve hatta dünyaya en fazla katkıda bulunmuş ve bolca aşçı çıkarmış başlıca ilimizdir. Bu anlamda mutfağı ile ama daha da ziyade yemekleri yapan kişi olan aşçıları ile ünlü bu şehrimizde pek çok farklı bulabilirsiniz. Eğer bu konuda sıkıntı yaşamamak ve kendi arayışınıza uygun bir iş arıyorsanız mutlaka sitemizden bakmanızı tavsiye ederiz. Kalite anlamında en nitelikli iş ilanlarını bir arada görebileceğiniz sayfamızda, Türkiye'nin her noktasına dair ek iş ilanları var. Bu ilanlardan en az bir ikisi mutlaka size de uygun gelecektir.

Bolu ek iş ilanları seçeneğini tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan sayfamızda birbirinden farklı pek çok iş ilanı bulabilirsiniz. Mesela kadınların son yılarda sıklıkla yaptığı ve para kazandığı nikâh- bebek şekerleri yapımı sizin için de çok karlı bir meslek olabilir. Evden çıkmadan ek iş bulabilmek konusunda kesin bir isteğiniz var ise de mutlaka bizi ziyaret edin. İnternet ortamında herhangi bir yere başvuru ya da istekte bulunduğunuz zaman, o sitenin niteliği ve kalite garantisi de büyük önem taşır. Özel bilgilerinizin yer aldığı sayfalar bazı durumlarda tehlikeli hale gelebilir. Çünkü üçüncü kişiler tarafından görüntülenen bilgileriniz, size zor günler yaşatabilir. Ancak sitemizde asla bu tür sorunlar yaşamadan, Türkiye ‘nin istediğiniz şehrinde istediğiniz türde ek iş bulabilirsiniz. Yeter ki nasıl bir ek iş yapmak istediğinize iyi karar verin. Bu tür bir işi evde mi yoksa dışarıda mı yapmak istersiniz? Eğer evde yapmak isterseniz nasıl bir şey düşünüyorsunuz? Mesela kadınların çok ilgi gösterdiği kurdele, boncuk, işleme gibi işler mi, yoksa daha revaçta olan sosyal medya alanındaki ek işler mi? Nasıl bir şey istediğinize karar verin ve hemen vakit geçirmeden başvuruda bulunun. Bilgileriniz ya da sizin için önemli olduğu kadar elbette bizim için de değerli ve önemlidir. Onları üçüncü kişiler ile paylaşmayacak ve sizi uygun olduğunuz firmalara yönlendireceğiz. Hangi şehirde ek iş sahibi olmak isterseniz isteyin, ama mutlaka bize gelin.

BOLU'DA EK İŞ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?

Bolu'da ek iş veren firmalara İnternet'te arama üzerinden ve çeşitli sosyal ağlarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca ek iş veren firmalara sitemiz aracılığı ile de ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken alt tarafta bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi vererek ( Adınızı, Soyadınızı, Yaşadığınız yeri, E-mail adresinizi ve açık adres bilgileri vermeden bulunduğunuz yeri ) bizlere ulaştırabilirsiniz. Bize ilettiğiniz taktirde ek iş veren firmalar veya ek iş veren küçük işletmeler sizlere sitemizin yorum aracılığı ile sizlere ulaşarak E-mail adresi ile ayrıntılı olarak görüşme sağlayacaklardır. Yazımız bir açık ilan değildir. Amacımız sizleri ek iş veren firmalar ile, yapacağınız yorumlar sayesinde buluşturmaktır.

NOT: Sitemize bıraktığınız yorumlarda, kötü sebeple kullanılmasını engellemek için Telefon Numaralarınızı ve Açık Adres Bilgilerinizi bırakmayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Öznur
Öznur - 4 yıl Önce

Ogrenciyim harcligimi çıkartmak istiyorum geri dönüş yaparsaniz çok sevinirim :)

Esra
Esra - 2 yıl Önce

Bolu merkez

fatmagül
fatmagül - 2 yıl Önce

Boluda ikamet etmekteyim.Üniversite mezunuyum özel bir firmada çalışmaktayım.İş saatleri dışında evde bana ek gelir işler arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.
mail adresim;
unalfatmagul78@gmail.com

elif
elif - 2 yıl Önce

1414ebrum14@gmail.com Bolu.Merkez de yasıyorum ek işe ihtiyacım var burdan ulasabilirsiniz

Nisa
Nisa - 2 yıl Önce

Bolu merkezde ikamet ediyorum ev hanımıyım üniversite okuyan kızımla birlikte ek iş yapmak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim nisatacioglu@gmail.com

Nisa
Nisa - 2 yıl Önce

Bolu merkezde ikamet ediyorum ev hanımıyım üniversite okuyan kızımla birlikte ek iş yapmak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim nisatacioglu@gmail.com

Rumeysa
Rumeysa - 1 yıl Önce

Evde nikah sekeri paketleme veya davetiye isi yapmak istiyoruz 2 kisiyiz yardimci olursaniz seviniriz iyi gunler

Fevziye
Fevziye - 1 yıl Önce

Bilu Merkezde tecrubeli bayan.Ek gelir için paketleme isi istiyorum.dalga_deniz111@hotmail.com