Ankara Ek İş İlanları

Ankara Ek İş İlanları

Ankara Ek İş İlanları

Ankara Ek İş İlanları

Ev hanımları ya da beyler eve ek gelir sağlamak amacı ile bazen ek iş arayışı içerisine girerler. Bu arayış ev hanımlarında ve kendi harçlıklarını çıkartmak isteyen öğrencilerde oldukça fazladır. Ankara ek iş ilanlarını ziyaret eden ev hanımları genellikle boncuk, çorap, örgü, çamaşır mandalı, el işi, takı işi, pul ve boncuk işleme gibi iş ilanları ile karşı karşıya kaldığını ve ek gelir elde etmek için bu imkanları değerlendirdiğini görebiliyoruz. Ankara ek iş ilanları arasında öğrenciler içinse çağrı merkezi elemanlığı, satış temsilciliği gibi evde çalışarak kazanabilecekleri farklı iş imkanlarının bulunduğunu görebiliyoruz.

Çalışmayan ve evde olan bayan sayısı Ankara’da oldukça fazla. Bu hanımların neredeyse hepsi ailelerine destek olmak adına ek işler yaparak bütçelerini biraz daha rahatlatmayı amaçlıyor. Bir çok ev hanımı da nasıl bir ek iş yaparak gelir sağlayabilirim sorusunu kendilerine soruyor. Elbette evlere ek iş veren bir çok firma var. Ancak dikkat etmeniz gerekir ki bazı firmalar sizi kötü niyetli bir şekilde kullanabilir. Bundan dolayı oldukça dikkatli olmanız gerekir. Yani siz işi teslim ettikten sonra paranızı vermemeleri gibi bir durum söz konusu olabilir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için çalışacağınız firmayı iyi araştırmalı ve güvenilir kişilerle iş yapmalısınız. Ankara ek iş ilanları arasından ek iş bulma imkanı oldukça fazla. Ancak bayanların ek iş ararken sabırlı olmaları gerekir. Günümüzün en temel ihtiyaçlarından olan parayı evinde oturarak kazanan insanların sayısı az olmasına karşın son senelerde bilgisayar kullanımının yaygınlaşması ile birlikte git gide artış gösteriyor. Ankara ek iş ilanlarına göz gezdirdiğinizde bir çok evde iş ilanı görebilirsiniz. Ek gelir elde etmek istiyorsanız iş yok demeyin inanın ki iş ilanlarına biraz göz attığınızda sizin için uygun olan ek işi kolaylıkla bulabileceksiniz.

ANKARA’DA EK İŞ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ? Ankara’da ek iş veren firmalara İnternet’te arama üzerinden ve çeşitli sosyal ağlarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca ek iş veren firmalara sitemiz aracılığı ile de ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken alt tarafta bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi vererek ( Adınızı, Soyadınızı, Yaşadığınız yeri, E-mail adresinizi ve açık adres bilgileri vermeden bulunduğunuz yeri ) bizlere ulaştırabilirsiniz. Bize ilettiğiniz taktirde ek iş veren firmalar veya ek iş veren küçük işletmeler sizlere sitemizin yorum aracılığı ile sizlere ulaşarak E-mail adresi ile ayrıntılı olarak görüşme sağlayacaklardır. Yazımız bir açık ilan değildir. Amacımız sizleri ek iş veren firmalar ile, yapacağınız yorumlar sayesinde buluşturmaktır. NOT: Sitemize bıraktığınız yorumlarda, kötü sebeple kullanılmasını engellemek için Telefon Numaralarınızı ve Açık Adres Bilgilerinizi bırakmayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
eda aydın
eda aydın - 5 yıl Önce

işe çok ihtiyacım var ankara sincanda oturuyorm daha önce boncuk işleri yapmıştım bana ulaşırsanız sevinirim

eda aydın
eda aydın - 5 yıl Önce

işe çok ihtiyacım var daha önce evde boncuk işleri yaptım bana ulşırsanız sevinirim

Ezgi Özdemir
Ezgi Özdemir - 2 yıl Önce

ankarada ikamet ediyorum. daha önce paketleme vs işler yaptım şu an gerçekten işe ihtiyacım var boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum.