İlanlar Yeni Geldi! Zabıta, Güvenlik Görevlisi, Subay, Sözleşmeli Er Alımı Yapılacak!

İstanbul Sultangazi Belediyesi,Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve TSK alımları Eylül sonlarında devam ediyor.Alımlarla ilgili haberin detayları sitemizdedir.

İlanlar Yeni Geldi! Zabıta, Güvenlik Görevlisi, Subay, Sözleşmeli Er Alımı Yapılacak!

Eylül 2019 yılı sonuna yaklaşırken askeri ve destek personeli alım ilanlarında farklı kadrolara alımlar da gerçekleştirilmeye başlandı. Bu kapsamda TSK ve belediyeler kapsamında askeri ve destek personeli alımı gerçekleştirilecek olup ilgili ilanlar şu şekilde yer aldı.

İstanbul Sultangazi Belediyesi 30 Güvenlik Görevlisi Alımı

İstanbul Sultangazi Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımında 78 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Buna göre adaylardan istenen şartlar şu şekildedir; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.Sultangazi ilçesinde 01.09.2017 tarihinden itibaren en az 2 yıldır oturuyor olmak,22 yaşını bitirmiş olmak ve 40 yaşını aşmamak,En az lise mezunu olmakKamu haklarından mahrum bulunmamak,Askerlikle ilgisi olmamak ya da tecilli olmak,Güvenlik soruşturması temiz çıkmak şartları aranmaktadır.

İlgili ilan detayı için: https://www.isinolsa.com/bekci-alimlari/istanbul-sultangazi-belediyesi-kpss-sartsiz-lise-mezunu-60-zabita-h28336.html

İstanbul Sultangazi Belediyesi 30 Zabıta Alımı

İlgili Belediye bünyesinde 30 zabıta personeli alınacak olup adaylar KPSS şartı istenmemektedir. Buna göre istene şartlar arasında Türk vatandaşı olmak. Sultangazi ilçesinde 01.09.2017 tarihinden itibaren en az 2 yıldır oturuyor olmak, 22 yaşını bitirmiş olmak ve 40 yaşını aşmamak, En az lise mezunu olmak Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerlikle ilgisi olmamak ya da tecilli olmak, Güvenlik soruşturması temiz çıkmak şartları aranmaktadır.

İlgili ilan detayı için: https://www.isinolsa.com/bekci-alimlari/istanbul-sultangazi-belediyesi-kpss-sartsiz-lise-mezunu-60-zabita-h28336.html

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alımı

Milli Savunma Bakanlığı Hava Kuvvetleri Komutanlığı 2019 yılı için sözleşmeli er alımı başvuruları başlamış olmakla birlikte adaylar başvuru yapabilmeleri için öncelikle başvuru şartlarını taşıyor olmaları gereklidir. Adaylardan temel olarak en az ilköğretim mezunu olmak şartı aranacak. Bu kapsamda adaylar başvurularını Milli Savunma bakanlığı PERTEM üzerinden https://personeltemin.msb.gov.tr internet adresinden e-devlet ile giriş yaparak Başvuru Programı Kullanma Talimatında (Ek-1) belirtilen esaslar dahilinde çevrimiçi (online) gerçekleştireceklerdir.

İlgili ilan detayı için: https://www.isinolsa.com/askeri-ilanlar/hava-kuvvetleri-askeri-personel-alimi-basvurular-basladi-sartlar-h28304.html

TSK 2019 Yılı Muvazzaf Subay Alımı

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin sistemi üzerinde yayınlamış olduğu yeni duyuruda MSB bağlı Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere lisans düzeyinde Dış kaynaktan muvazzaf subay alımı yapacaktır. Buna göre ilgili kadroya başvurmak isteyen adayların birtakım şartları sağlaması gerekmektedir.

Detaylı ilan şartları için: https://www.isinolsa.com/subay-alimlari/tsk-2019-yili-muvazzaf-subay-alimi-basvurulari-basladi-kpss-en-h28342.html

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut Turan
Mahmut Turan - 2 yıl Önce

halen alım yapan kurumlar mı bunlar