YÖK Resmen Üniversiteler Açılsın Mı? Anketi Yapıyor!

​​​​​​​YÖK üniversiteler yüz yüze eğitime açılmalı mı anketi yapıyor. Hemen sizlerde katılım sağlayabilirsiniz.

YÖK Resmen Üniversiteler Açılsın Mı? Anketi Yapıyor!

Milli Eğitim Bakanlığının kademli olarak okullarını açma kararı aldıktan sonra YÖK'te harekete geçti. Sağlık Bakanlığına açılır ya da açılmaz şeklinde rapor vermesini talep eden Yükseköğretim Kurulu YÖK bu konu hakkında bürokratları ile görüşmelere devam ederken şimdide öğrenciler için anket açtı. Bu ankete göre üniversiteler açılsın mı, açılmasın mı? bu soruların yanıtlarının YÖK verilmesini istedi. Öğrenciler tarafından gelen anket sonuçlarına göre de karar alınacaktır.

Öğrenciler Katılıyor!

YÖK tarafından resmen düzenlenen ankete üniversitelerde eğitim görmekte olan öğrenciler katılımj sağlıyor. Öğrenciler yüz yüze üniversiteler açılsın ya da açılmasın şeklinde cevaplarını verebilir. Anketi hemen aşağıya bırakıyoruz.

YÖK Resmi Anketi: https://bit.ly/2NdMACG

Yukarıdaki ankete giriş yaptıktan sonra üniversitenizi seçebilir ve istediğiniz şekilde oy verebilirsiniz.

Anketler İncelenecek

Üniversitelerde yetişkin bireyler eğitim gördüğü için aldıkları sorumluluklar kendilerine ait olarak bilinmektedir. Bu sebepten dolayı YÖK yüz yüze eğitime geçilip geçilmeyeceği hususunda bu verilere de bakacak. Online eğitimin verimli olmadığı ve kalifiyeli bireyler yetişmediği ön görülmekte olup uzaktan eğitimde bir çok üniversditenin sınav yapmaması, ders geçmenin çok kolaylaştığı gibi durumlarda YÖK tarafından inceleniyor. Öyle ki uzaktan eğitimde mezun olan sayısı sınavların olmaması dolayısı ile artış gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 02:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aybüke günay
Aybüke günay - 2 yıl Önce

Öldüler geberdiler gezemeyecek özgür olamayacaklar diye... açılmasın ya ilkokul öğrencisi değiller ki dur demeyi bilsinler ben diyorum illerin kapıları kapatılsın çabuk bitsin bunlar okul açıyo

Ali taşöz
Ali taşöz - 2 yıl Önce

Açılsın

Çok saçma
Çok saçma - 2 yıl Önce

Tüm üniversiteler hatta okullar 1 yıldır kapalı noldu yani bittimi boşa geçen ömür 1 haftada atlatılan bu hastalık daha ne kadar hayatımızı yiyecek
1 kişiden tüm dünyaya yayılan bu hastalığın bitmesini beklemek mantıksızca tedavisini bulmak çözümüdür üniversitelerin kapanarak eğitime darbe vurulması değil.
Tembellerin kopya sayesinde çalışkanlardan yüksek puan aldığı bu sistem biranönce son bulmalı