MSÜ Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih dönemi başladı. Bu kapsamda tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağının bilinmesi yararlı olabilir.

MSÜ Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınav sonuçları geçtiğimiz hafta içerisinde açıklandı. Cuma günü sınav sonuçlarını öğrenen adaylar için ileri tarihlerde bilinmesi gereken önemli tarihlrleri ilgili de bir duyuru yapıldı. Bu kapsamda tercihlerini 17 Mayıs 2019 gününe kadar yapmak durumunda olan adayların en çok sorduğu soru MSÜ tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağı oldu.

MSÜ tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ile ilgili bir açıklama yapılmadı MSÜ adaylarının tercihlerle ilgili ya da MSÜ başvuru süreciyle ilgili bilmesi gereken her şey ÖSYM ve MSÜ tarafından hazırlanan 2019 MSÜ Başvuru Kılavuzu'nda yer alıyor. İlgili kılavuza erişmek için tıklayın: https://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2019/MSU/kilavuz_16012019.pdf

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE