MEB TEOG 2017 Sınav Sonuçları Açıklandı! Sorgulama Ekranı

Milli Eğitim Bakanlığı aracılığı ile yapılan duyuru da 26 Nisan - 27 Nisan 2017 tarihlerinde düzenlenen TEOG snav sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

MEB TEOG 2017 Sınav Sonuçları Açıklandı! Sorgulama Ekranı

Milli Eğitim Bakanlığı öğrencilere düzenlediği TEOG sınavlarını uygulamaya devam ediyor. 26 Nisan - 27 Nisan 2017 tarihlerinde 8. sınıf öğrencilerine TEOG sınavı düzenlenmişti. Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak diye öğrenciler ve veliler heyecanlı bekleyişlerini devam ettirmekteydi.

Milli Eğitim Bakanlığı aracılığı ile yapılan duyuruda 8. sınıf öğrencileri için yapılan 26 Nisan 2017 - 27 Nisan 2017 tarihlerinde düzenlenen TEOG sınav sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. Sorgulama ekranı kamuoyuna ilan edildi öğrenciler ve veliler sonuçları sorgulayabiliyor.

SORGULAMA EKRANI

e-okul.meb.gov.tr

Milli Eğitim Bakanlığı aracılığı ile sabah saat 10.00 surlarında yapılan duyuru da TEOG sınav sonuçlarının açıklandığı ve öğrenciler ile velilerin Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanmış olan veli bilgilendirme sistemi aracılığı ile TEOG sınav sonuçlarını sorgulayabilecekleri belirtildi.

Bilindiği üzere veli bilgilenirme sistemi aracılığı ile veliler TEOG sınav sonuçları hakkında bilgi edinebildiği gibi yine öğrencinin devamsızlık durumu ve diğer derslerden almış olduğu not bilgisi hakkında da bilgi sahibi olabilmektedir.

MEB tarafından 2. dönem 26 Nisan 2017 - 27 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş olan TEOG sınavına bir milyon 200 bine yakın öğrenci katılmıştı. Bir milyon 200 bine yakın öğrenci ve öğrencilerin velileri MEB e-okul aracılığı ile teog sınav sonuçlarını sorgulayabilmektedir.

TÜM EĞİTİM HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE