EBA TV 31 Mart, 1 Nisan İlkokul, Ortaokul, Lise Ders Programı! Canlı İzle

Milli Eğitim Bakanlığı EBA Tv canlı izlemek isteyen öğrenciler için ders programlarını aktarıyoruz. İlkokul, Ortaokul, lise EBA tv 31 mart ile 1 nisans ders programları belli oldu. Detaylar haberde.

EBA TV 31 Mart, 1 Nisan İlkokul, Ortaokul, Lise Ders Programı! Canlı İzle

Milli Eğitim Bakanlığı eğitim ve öğretime EBA tv ile aba.gov.tr adresi üzerinden devam ediyor. Buna göre İlkokul, ortaokul ile lise öğrencilerinin EBA tv ders programları belli oldu. Ayrıca internet üzerinden eba tv canlı olarak izlenebilecek. Tüm bu konulardaki detaylar şu şekilde olacak.

İlkokulların 31 Mart 2020 tarihindeki açıklanan ders programları; Matematk, hayat bilgisi, fen bilimler, İyep matematik, uyum için türkçe, özbakım becerileri, hayat bilgisi derslerinden oluşuyor.

Lise 31 mart 2020 ders programında Tarih, Kimya, Arapça, Siyer, Mesleki Arapça, İnkilap Tarihi Ve Atatürkçülük, uyum için Türkçe, sağlık bilgisi derslerinden oluşacak. Lise 9,10,11 ve 12. sınıf ders programı;

30 Mart ile 3 Nisan haftasında hangi gün ne dersleri olacak. Öğrencilerin merak ettiği bu soruların cevabını diğer haberlerimizde de paylaşmaya devam edeceğiz. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk daha önce yaptığı açıklamalarda uzaktan eğitimlerin 30 Nisan 2020 tarihine kadar devam edeceğini ifade etti. Buna göre eğitimler daha nitelikli ve kaliteli hale getirilerek öğrencilere paylaşılacak.

EBA TV CANLI İZLE;

TRT EBA TV kanallarını televizyondan frekanslarını ayarlayarak izlenebilecek. Diğer yandan TRT resmi internet sitesi üzerinden de bu kanalların canlı tv izleme menüsünden öğrencilerin ve vatandaşların erişimine açık olacak. 

https://www.trtizle.com/canli/tv/trt-eba-tv-lise

YORUM EKLE
YORUMLAR
Minas taklas
Minas taklas - 2 yıl Önce

G337g420