Dershaneler Ne Zaman Açılacak? Yüz Yüze Eğitim Kapandı Mı?

Dershaneler şu anda yüz yüze eğitime kapandı mı? Dershaneler kapandıysa yeniden ne zaman açılacak?

Dershaneler Ne Zaman Açılacak? Yüz Yüze Eğitim Kapandı Mı?

Milli Eğitim Bakanlığı, İçişleri Bakanlı tarafından yayımlanan kısıtlamalardan sonra detaylı bir açıklama yaptı ve hangi eğitim kurumlarının açık ya da kapalı olduğu, yüz yüze eğitime açık mı kapalı mı olduğu ve yüz yüze eğitime kapalıysa ne zaman açılacağına yönelik detaylı bilgi paylaştı. Şu anda dershaneler kapalı mı, dershaneler kapalıysa yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak, bu soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz.

Dershaneler Yüz Yüze Eğitime Kapalı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklama ile resmi, özel, örgün ya da yaygın eğitim kurumlarının tamamını yüz yüze eğitime kapandığını duyurdu. Şu anda dershanelerde yüz yüze eğitim yok. Eğitim veriliyor fakat dershaneler eğitimi online bir şekilde internet ortamından öğrencilerine ulaştırmaktadır. Yüz yüze eğitim verilemektedir.

Yüz Yüze Eğitim Ne Zaman Başlayacak?

Dershanelerde yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak, dershaneler ne zaman açılacak? Milli Eğitim Bakanlığı 31 Aralık 2020 tarihine kadar eğitim kurumlarının yüz yüze eğitime açılmayacağını duyurdu. Bu tarihten sonra Sağlık Bakanlığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan' durum değerlendirmesini iletecek. Eğer pozitif vaka sayıları azalır ve tablo tekrar eski hale gelirse Cumhurbaşkanının İçişleri Bakanına talimat vermesinden sonra ise okullar, dershaneler yeniden yüz yüze eğitime açılacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsimsiz
İsimsiz - 3 yıl Önce

Paramızla rezil oluyoruz gerçekten de dershanler bir an önce açılsa keşke ve sınav umarım ertelenir

...
... - 3 yıl Önce

Ben online eğitimden bi şey anlamıyorum diye dershaneye yazıldım o da online oldu böyle iş mi olur bir ülkede eğitimsiz durulabiliyorken düğünsüz durulmuyor cidden yazık.

Ali
Ali - 3 yıl Önce

Madem okullar açılmicak açın öyleyse şu dershaneleri

isimsiz
isimsiz - 3 yıl Önce

istanbulda da bazı dershaneler 1 gün yüzyüze diğer günler online eğitim alıyor ama bizim dershanemiz de böyle bir şey yok. olan bize oldu gerçekten..

Zeynep Bozdağ
Zeynep Bozdağ - 3 yıl Önce

Benim anlamadığım diğer ülkeler en son hamle olarak okulları kapatıyorken biz neden ilk önce okulları kapattık? Madem vaka sayıları fazla o zaman her yeri kapatın öğrenciler okula gitmeye devam etsin. Bir jenerasyonu mahfediyorsunuz neden biz kimsenin umrunda değiliz en azından özel kurumlarımıza dokunmayın."Bizim yüz yüze eğitime ihtiyacımız var"

Zeynep BOZDAĞ
Zeynep BOZDAĞ - 3 yıl Önce

Diğer ülkelerde en son okullar kapanırken biz neden ilk önce okulları kapattık anlamıyorum. Madem vaka sayıları fazla her yeri kapatın öğrenciler okula gitsin.Bir jenerasyonu mahfediyorsunuz. En azından özel kurslarımıza karışmayın."Bizim yüz yüze eğitime ihtiyacımız var."

Mae
Mae - 3 yıl Önce

Ankara gölbaşında dersane de yüz yüze eğitim devam ediyor.

Ylmz
Ylmz - 3 yıl Önce

Büyük eğitim kurumları cezayı göze alarak,, yüzyüze eğitime gizli gizli devam ediyor..