AUZEF Final Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi final sınavları ne zaman yapılacak, final sınavı tarihi belli oldu mu?

AUZEF Final Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

Geçtiğimiz yıllarda öğrenci alımına başlayan İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bilindiği üzere hem açıköğretim fakültesiyle hemde uzaktan eğitim fakültesi ile hizmete başladı. Anadolu Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesinin açıköğretim fakülteleri uzun süredir öğrencilere hizmet vermektedir acak İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi hem açıköğretim hem uzaktan öğretim ile hizmet verdiği için öğrencilerin dikkatini çekti ve bir çok aday ilgili üniversiteye yerleşti. Buna göre İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi final sınavı tarihleri açıklandı. Peki final sınavı ne zaman yapılacak?

AUZEF FİNAL SINAVI 11 - 12 OCAKTA

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi tarafından yapılan resmi açıklama ile lisans ya da önlisans bölümlerinde eğitim görmekte olan öğrencilerin güz dönemi final sınavlarının 11 Ocak 2020 ile 12 Ocak 2020 tarihlerinde yapılacağını duyurdu. Buna göre adayların henüz sınav giriş belgeleri açıklanmadı ancak sınav tarihine bir hafta kala kamuoyuna duyurulması bekleniyor. Öte yandan yine 11 Ocak ile 12 Ocak tarihlerinde sınava girecek olan adayların sınav sonuçlarının çok geçmeden açıklanması ve İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesinin Şubat ayında da hızlı bir şekilde telafi sınavını yapması ön görülmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE