ATA AÖF Final Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınavları 28-29 Aralıkta yapılacak. Peki final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

ATA AÖF Final Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Ülkemizde her sene binlerce aday açıköğretim fakültelerindeki bölümleri tercih etmektedir. AÖF'de bulunan önlisans ile lisans bölümlerinde çok sayıda aday eğitim görmekte olup bütünleme imkanı bulunduğundan dolayı pek çok aday açıköğretim fakültesi için Atatürk Üniversitesini tercih etmektedir. Buna göre Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AT AÖF final sınavları 28 Aralık ile 29 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek. Peki ilgili final sınavına giren adayların sonuçları ne zaman açıklanacak?

FİNAL SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANMA TARİHİ

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ATA AÖF final sınav tarihlerinin ne zaman açıklanacağına rağmen net bir duyuru yok fakat geçtiğimiz dönemlerde yayımlanan sonuç tarihlerine bakıldığında finallerin bi buçuk hafta ile 2 hafta arasında açıkladığı görülmektedir.

Buna göre Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ATA AÖF final son sınavı 29 Aralık tarihinde yapıldığı görülürse sınav sonuçlarının ise 10 Ocak 2020 ile 15 Ocak 2020 tarihleri arasında yayımlanması beklenmektedir. Yine bu tarih net olmamak ile birlikte İşin Olsa ekibimizin yaptığı tahmindir. ATA AÖF aracılığı ile final sınavlarının ne zaman duyurulacağına yönelik resmi bir açıklama gelirse sizleri konu hakkında bilgilendireceğiz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE