AÖF Vize Sınav Giriş Yerleri Ne Zaman Açıklanacak? Sınav Ne Zaman Yapılacak (Sınav Giriş Belgeleri)

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) vize sınavı, sınav giriş belgelerinin ne zaman yayımlanacağı öğrenciler tarafından merak edilmektedir. Sınav uygulama tarihleri ve sınav giriş yerlerinin açıklanma tarihinin detayları haberimizde...

AÖF Vize Sınav Giriş Yerleri Ne Zaman Açıklanacak? Sınav Ne Zaman Yapılacak (Sınav Giriş Belgeleri)

Milyonlarca kişinin açıköğretim fakültesi öğrencisi olarak bünyesinde bulunduğu Anadolu Üniversitesi, yakın zaman içerisinde Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine Güz dönemi vize sınavlarını uygulayacak. Milyonlarca katılımcıyla sağlanacak sınavlarda, adaylar seçmiş oldukları dersleri geçerek kredilerini tamamlamalarına yardımcı olacak vize puanlarını almak için ter dökecekler. Kredilerin büyük önem arz ettiği AÖF sınavlarında, milyonlarca öğrenci bulunurken, yaş aralıklarının da çok çeşitli olduğunu söylemek mümkün. Hemen hemen her yaş aralığından öğrencisi bulunan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi' nin güz dönemi vize sınavı, sınav giriş belgelerini ne zaman yayımlayacağı merak edilmektedir.

Sınavlar ne zaman uygulanacak?

AÖF tarafından yapılan açıklamada, milyonlarca öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilecek güz dönemi vize sınavlarının 24-25 Kasım 2018 tarihlerinde uygulanacağı belirtilmiştir. Bu bağlamda milyonlarca öğrenci için ilk sınav bu tarihlerde uygulanacak ancak sınav giriş belgeleri AÖF tarafından henüz yayımlanmış değil. Sınava yaklaşık 2 hafta kadar bir süre kalırken, milyonlarca kişi sınav giriş belgelerinin yayımlanma tarihini merak ettiklerini, ne zaman yayınlacağı yönünde fikrimiz olup olmadığını sordular. Bizlerde isinolsa.com olarak AÖF sınav giriş belgelerinin tahmini yayımlanma tarihini sizlere aktarmak istedik.Daha önce yapılan sınavlarda olduğu gibi bu sınavda da AÖF güz dönemi vize sınavı için sınav giriş belgelerinin, önümüzdeki hafta itibariyle açıklanabileceğini düşünmekteyiz. İlgili sınava giriş belgelerinin en geç ihtimal olarak ise 22 Kasım 2018 tarihinde kamuoyuna duyurulacağını düşünmekteyiz. AÖF sınav giriş belgeleri yayımlandığı anda bildirim almak isterseniz mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

iOS: Tıklayınız

Android: Tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 14:05
YORUM EKLE