AÖF Sınavsız Önlisans ve Lisans Programlarına Başvurular Sona Eriyor!

Erzurum Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesinin açıköğretim fakültesi ön lisans ile lisans programlarına ikinci üniversite başvuruları sona eriyor.

AÖF Sınavsız Önlisans ve Lisans Programlarına Başvurular Sona Eriyor!

Bilindiği üzere Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Erzurum Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesinin bünyesinde bulunan Açıköğretim Fakültesi (AÖF)'de çok sayıda öğrenci eğitim görmektedir. Öğrenciler isterse YGS - LYS puanları ile isterlerse de ikinci üniversiteye sınavsız olarak başvuru yapabilmektedir.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesine ikinci üniversite kayıtları sona erdi ve Erzurum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ile İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi ikinci üniversite kayıtlarında ise sona geliyor. Öğrencilerin acilen başvurularını yapması gerekiyor.

BAŞVURULAR BİTİYOR!

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF)'e başvuru yapacak olan adayların 8 Ekim 2017 tarihine kadar kesin kayıtlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu tarihe kadar başvuru yapamayan adaylar bir daha müracaatlarını gerçekleştirememektedir.

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi ikinci üniversite kayıtları normalde 6 Ekim'de bitecekti fakat üniversiteden yapılan açıklama ile başvuru tarihlerinin 13 Ekim 2017 tarihine kadar uzatıldığı belirtildi.

Eğer sizlerde her hangi bir üniversitenin lisans ya da ön lisans programlarının her hangi birisinde eğitim görüyorsanız bu üniversitelerin açıköğretim fakültesi ya da açık ve uzaktan eğitim fakültesine belirtilen tarihlere kadar sınavsız olarak başvuru yapabilirsiniz. Üniversitede eğitime devam ettiğiniz için YGS ya da LYS şartı aranmamaktadır.

TÜM EĞİTİM HABERLERİNİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
??
?? - 3 yıl Önce

ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ'NDE 3 YILDIR UZAKTAN EĞİTİM ALIYORUM. FAKAT HİÇBİR MUHATAP BULAMIYORUM. HANGİ DERSTEN GEÇTİM. HANGİSİNDEN GEÇEMEDİM, SINAV ZAMANLARIMIZ NE ZAMAN? HİÇ TAVSİYE ETMİYORUM. TANIDIĞIM BİR ÇOK ÖĞRENCİ KAYITINI DONDURMAK ZORUNDA KALDI. BÖYLE SAÇMA BİR ÜNİVERSİTEYE HİÇ RASTLAMADIM

esra
esra @?? - 3 yıl Önce

Burası türkiye kardeş.

Agit TURAN
Agit TURAN - 3 yıl Önce

Kayıt yapmayın para nıza yazıktır