Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Kayıt Yenileme Tarihleri (Bahar Dönemi)

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) için bahar dönemi kayıt yenileme tarihlerine yönelik olarak duyuru gerçekleştirildi ve öğrencilere bilgilendirme sağlandı...

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Kayıt Yenileme Tarihleri (Bahar Dönemi)

Milyonlarca öğrencisi bulunan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) için, bahar dönemi kayıt yenileme tarihleri konusunda duyuru yapıldı. AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri için adaylara tarihin 11 Şubat 2019 tarihinde başlayacağı, 22 Şubat 2019 tarihine kadar devam edeceği belirtildi. Bu tarihten sonra öğrencilere ek bir tarih hakkı tanınmayacağına yer verilmiş, adaylara bilgilendirmeler gerçekleştirilmiştir. AÖF tarafından yapılan duyuruda " Ders seçimi işlemini yapan öğrenciler 2018-2019 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Öğretim Gideri, Dönem Öğrenim Ücreti ve Dönem Öğrenci Katkı Payı ödemelerini yukarıda belirtilen tarihler arasında; Kredi Kartı/Banka Kartıyla, Ziraat Bankası ATM'lerinden (kartlı veya kartsız), Mobil Bankacılık veya İnternet Bankacılığından gerçekleştirebilir. Kayıt yenileme tarihinin son günü olan 22 Şubat 2019 tarihinde İnternet, ATM ve Mobil Bankacılığından saat 23:30'a kadar ödeme yapılabilecektir. Ancak, kayıt yenileme tarihinin son günü provizyon işlemleri nedeni ile kredi kartıyla ödeme yapılamayacaktır. " ifadeleri kullanılmıştır.

BAHAR DÖNEMİ KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ

Bahar dönemine yönelik kayıt yenileme işlemi yapmak isteyen öğrenciler, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrenci Otomasyonundan T.C kimlik numaraları ve şifreleriyle giriş yaparak, ders ekle/çıkar bölümünden derslerini seçmeleri, ardından da ATM veya  mobil bankacılık üzerinden ders kayıt ücretlerine yatırmalıdırlar. Öğrenciler ders kayıt ücretini yatırdıktan sonra, ders ekleme veya çıkarma yapamayacaklardır. Bu nedenle ders seçiminden emin olunduktan sonra kayıt ücretinin yatırılması gerekmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE