Açıköğretim Sonuçları Açıklandı! AÖF Sonuç Sorgulama Ekranı!

Anadolu Üniversitesi AÖF sınav Sonuçları açıklandı. Online olarak internet üzerinden yapılan Anadolu Üniversitesi Bahar dönemi ara sınavları sonuçları sonuç sorgulama ekranı haberde..

Açıköğretim Sonuçları Açıklandı! AÖF Sonuç Sorgulama Ekranı!

Türkiye'nin ilk açıköğretim sisitemi ile eğitimeler başlayan Üniversitesi olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, İktisat, İşletme, İİBF ve Açıköğretim Fakültelerinin öğrencileri online olarak internet üzerinden sınava girdiler. 7 maysı tarihinde sona eren sınavların ardından aöf sonuçları ne zaman açıklanacak diye soran adaylar için Üniversite tarafından hızlı bir değerlendirme süre tamamlandı. AÖF sonuç sorgulama ekranı aşağıdan tıklayarak sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

AÇIKÖĞRETİM SONUÇLARI

Açıköğretim sınav sonucunu sorgulama ekranı! https://aof.anadolu.edu.tr/anasayfa/Default.aspx

BAHAR DÖNEMİ DÖNEM SONU SINAVI NE ZAMAN?

Dönem sonu sınavları 13 ile 14 Haziran 2020 tarihinde yapılacak. Dönem sonu sınavlaırnın online olup olamayacağı konusunda resmi bir açıklama yapılmasa da 81 il genelinde sınav merkezlerinde yapılması bekleniyor. Yaz okulu sınavları da 23 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2020, 01:30

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE