Açıköğretim AÖF Sınavları İnternet Üzerinden mi Yapılacak! Sınav Tarihi Açıklandı!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF dönem sonu sınavları internet üzerinden mi yapılacak. Üniversite rektörlüğünden yeni bir müjdeli haber geldi. İşte detaylar.

Açıköğretim AÖF Sınavları İnternet Üzerinden mi Yapılacak! Sınav Tarihi Açıklandı!

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen online sınavların ardından sonuçları açıklayan Anadolu Üniversitesinden çok önemli açıklama geldi

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF sınavları ne zaman yapılacak? Sınavlar online internet üzerinden mi yapılacak? Dönem sonu sınavları ile ilgili bir açıklama geldi.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA!

Anadolu Üniversitesi AÖF İktisat, İşletme, Açıköğretim bölümlerinde bahar dönemi dönem sonu sınavlarının internet üzerinden yapılmasına karar verilmiştir.

SINAV NE ZAMAN YAPILACAK?

Resmi internet sitesi üzerinden sınav uygulanacak. Sınav tarihi nedir? 24 Haziran tarihinde başlanacak. 8 Temmuz tarihi 23:59'a kadar erişime açık olacak. Öğrenciler bu tarih ve saat aralığında online olarak sınava girebilecekler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE