25 Aralık Adana'da Okullar 4 İlçede Tatil Edildi! Tatil Edilen İlçeler

Adana Valiliği tarafından son dakika duyurusu yapıldı ve 25 Aralık Adana'da okullar tatil mi sorusunun yanıtı verildi. 4 ilçede okullar tatil peki o ilçeler hangileridir?

25 Aralık Adana'da Okullar 4 İlçede Tatil Edildi! Tatil Edilen İlçeler

Kış yurt genelinde etkisini göstermeye başladı ve aralıklarla bazı il ya da ilçelerde okullar tatil edilmeye başlandı. Bilindiği üzere özellikle Akdeniz Bölgelerinde bulunan şehirlerde yaz ayları oldukça sıcak geçmesine rağmen kış ayları da rüzgarlı, fırtınalı ve bol yağışlı geçmektedir. Adana ili de onlardan bir tanesi olarak bilinmekte olup 24 Aralık tarihinde Adana'da okullar tatil edilmişti. Hava koşullarının düzelip düzelmeyeeği merak ile beklenirken Adana'da hava koşulları düzelmedi ve Adana Valiliği tarafından öğrenciler ile öğretmenlerin bilgilendirilmesi için son dakika duyurusu yapıldı.

4 İLÇEDE OKULLAR 25 ARALIKTA TATİL

Adana Valiliğinin resmi internet sitesi aracılığı ile yapılan son dakika duyurusunda 4 ilçede 25 Aralık 2020 tarihinde okulların tatil edildiği belirtildi. Peki Adana ilinin hangi ilçelerindeo kullar tatil edildi? Adana Valiliği tarafından yapılan açıklama da 4 merkez ilçe olarak bilinen Seyhan, Çukurova, Yüreğir, Sarıçam ilçelerinde 25 Aralık 2020 tarihinde okullar hava koşulları nedeni ile bir günlük tatil edilmiştir.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2019, 23:03
YORUM EKLE