2018 YKS Ek Yerleştirme Kılavuzu Açıklandı

2018 YKS Ek Yerleştirme tarihleri belli oldu. Tekrar başvuru yapacak adaylar 14 Eylül tarihinden itibaren başvuru yapacak. Başvuru tarihi ve detaylar haberimizde.

2018 YKS Ek Yerleştirme Kılavuzu Açıklandı

2018 YKS Ek Yerleştirme kılavuzu açıklandı. ÖSYM tarafından yapılacak Ek yerleştirme 14-20 Eylül tarihleri arasında yapılacak.  İlk tercihlerinde üniversiteye girmeye hak kazanan adaylar için kayıtlar 3-7 Eylül tarihleri arasında yapıldı. Üniversiteye yerleşemeyen ancak ek yerleştirme kılavuzunu merakla bekleyen öğrencilere ise müjde verildi. 14-20 Eylül tarihleri arasında ek yerleştirmeler yapılacak.

Tercihler Ne Zaman Nasıl Yapılacak?

YKS adayları ek yerleştirme için 14-20 Eylül tarihleri arasında tekrardan tercih yapabilecek. Söz konusu olan tercihler 14 Eylül'de başlayıp 20 Eylül mesai bitimine kadar sürecek.

Tekrar tercih yapmak isteyen adaylar TC kimlik  nuramaları ve ÖSYM şifreleri ile siteye girerek bireysel olarak tercihlerini yapacaklar.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2018, 17:31

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE