Yurtiçi Kargo 2019 çalışma saatleri ve dağıtım günleri

30 yıldan uzun süredir kargo hizmeti sunan Yurtiçi Kargo'nun ülkemizdeki en geniş ağa sahip lojistik firmalarından birisi olması kaynaklı çalışma saatlerinin bilinmesi gerekir. Kargo bekleyen ya da göndermek isteyen kişiler için Yurtiçi Kargo çalışma saatleri ve türevi konulara değinilmesi yararlı olacaktır.

Yurtiçi Kargo 2019 çalışma saatleri ve dağıtım günleri

Ülkemizin ilk kargo firması olma özelliği taşıyan Yurtiçi Kargo, hali hazırda 14 binden fazla çalışan ve 4 binden fazla araçla hizmet vermektedir. Kargo göndermek ve kargosunu almak isteyen kişilerin Yurtiçi Kargo'nun ülke geneli için belirlediği çalışma saati skalasını bilmesi yararlı olacaktır.

YURTİÇİ KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ

Yurtiçi Kargo'nun mesai saatleri İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ya da diğer iller fark etmeksizin hafta içi her gün 09:00 ile 18:00 arasındadır. Cumartesi günü 13:00 ile 17:00 arasında hizmet veren Yurtiçi Kargo, Pazar günleri çalışmamaktadır. 

YURTİÇİ KARGO ÇAĞRI MERKEZİ

Yurtiçi Kargo hakkındaki soru, şikayet ve isteklerinizi 444 99 99 numaralı çağrı merkezi üzerinden iletebilirsiniz.  

YURTİÇİ KARGO ÖĞLE ARASI

Yurtiçi Kargo'nun net olarak belirlenmiş bir öğle arası tatili yoktur, operasyonel birimin iş yüküne ya da bağlı olduğu şubenin planlamasına göre personeller günün farklı saatlerinde ara verir fakat dağıtım ve toplama sürekli olarak gerçekleştirilerek müşterilerin öğle arası hizmet alamaması gibi bir sorunla karşılaşmaması sağlanır. 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 21:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Güler arslan
Güler arslan - 1 yıl Önce

Nasıl bi hizmet bu benim evimden 1 saat uzaktaki şÜbeyé verip beni arayip kargonuz orda deniliyor ne kadar saçma

Sevgi
Sevgi - 12 ay Önce

Hiçbir zaman kargoyu eve getirdiklerini görmedim şu karantina günlerinde bile bizim gidip almamızı bekliyorlar

Elif kılıf
Elif kılıf - 8 ay Önce

Köyde yaşıyor olmamız kapıda teslim isteyip, ek ücret ödeyip, gidip şubeden teslim almamız için bir sebep mi gerçekten anlamıyorum. Kaç gündür iki kitabı bekliyorum. Verdiğiniz hizmet bu kadarla sınırlı mı?

Veysel
Veysel - 1 yıl Önce

Bal yolladılar kavanoz ile kırıldı muhattap yok böyle hizmet olmaz,neymiş sigortalı yapsaydınız cevap bu olmamalı bence

Metin şenol
Metin şenol - 10 ay Önce

Köyde yaşıyorum çocuğum oynasın diye civilden brawl Stars kartı sipariş ettim 1 haftadır yok sözde kapıda ödemeli sipariş ettim