Migros İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Migros iş başvuru işlemi nasıl gerçekleştirilir ? İŞKUR üzerinden ve diğer yollardan migros iş başvuru işlemleri nasıl yapılır ? Haberin ayrıntıları sitemizdedir.

Migros İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin birçok ilinde ve ilçesinde geniş mağaza ağı ile birlikte uzun yıllardır gıda ve market sektöründe hizmet veren Migros özellikle yayınladığı birden çok ilan ile farklı kadro ve pozisyonlarda personel istihdamı da yapmakta olup adaylar farklı kanallar itibari ile Migros’a iş başvurusunda bulunabilmektedir. Migros bünyesinde farklı kadrolarda istihdam olanakları arayan adaylar için hazırladığımız rehber ise haberimizin devamında yer almaktadır.

İŞKUR Üzerinden

Her gün yüzlerce ilanın yayınlandığı İŞKUR üzerinden Migros’un farklı illerdeki farklı kadrolarına başvuru yapmak oldukça kolaydır. İŞKUR üzerinden iş başvuru yapmak isteyenlerin ise öncelikle İŞKUR’a kayıt yaptırması gereklidir. Sonrasında https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden iş yeri unvanı kısmına “Migros” yazarak açık ilanlara “Başvur” butonuna tıklayarak başvuru yapmak mümkündür.

Açılan her ilanda adaylardan istenen başvuru şartları yer almakta olup başvurular online daha sonrası da kuruma bağlı olarak mülakat şeklinde de olabilmektedir.

Kariyer Siteleri Üzerinden

İlgili kariyer sitesi üzerinden de Migros kurumu bünyesinde açık iş ilanlarına erişmek mümkün olmaktadır. Migros tarafından hali hazırda açık olan 66 adet iş ilanına//bit.ly/2qHlkBF adresi üzerinden erişim sağlamak oldukça kolay olmakla birlikte başvurular ilanın üzerine tıklamak sureti ile online şekilde gerçekleşmektedir.

İlgili ilanın üzerinde tıkladıktan sonra adaylarda aranan özellikleri görmek mümkündür. Burada adaylar şartlarını sağladıkları ilana başvuru yapmak için açılan sayfada “Başvur” butonuna tıklayarak başvurularını gerçekleştirebilmektedir.

Migros Üzerinden

Migros tarafından ayrıca kendi özel kariyer sayfası üzerinden de açılan personel alım başvurularını görmek ve başvuruda bulunmak mümkündür. Bunun için adaylar ilk olarak https://www.migroskurumsal.com/IKBasvuru.aspx?IcerikID=36 adresine giriş yapmak durumundadır. Burada açılan sayfada idari kadro, mağaza yönetim kadrosu ya da personel kadrolarına adaylar başvuru yapabilmektedir.

İlgili kategori seçildikten sonra adaylar o kategoride yayınlanan ilanlara bu site aracılığı ile ulaşabilmektedir. Şartların sağlandığı herhangi bir ilanın üzerine tıkladıktan sonra ilgili kariyer sitesine ya da İŞKUR’a yönlendirilebilir, resmi site üzerinden de başvuruya devam edebilir. Adaylar Migros sitesi üzerinden başvurularını da “İlgili pozisyona başvurmak için tıklayınız” isimli butona tıklayarak gerçekleştirebilmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sadık tümen
Sadık tümen - 3 yıl Önce

İş arıyorum

Aysel Karaoğlan
Aysel Karaoğlan - 3 yıl Önce

İş Arıyorum

Ali kutluğtekin
Ali kutluğtekin - 3 yıl Önce

Şöförluk ve benzeri işler

Tatvanda yaşiyorum
Tatvanda yaşiyorum - 3 yıl Önce

İş arıyorum

Isa   vardar
Isa vardar - 1 yıl Önce

Yok