Görev yeri belgesi nedir? Örnek görev yeri belgesi dosyası

Genellikle MEB tarafından talep edilen görev yeri belgesinin ne olduğunu bilmek, gerektiği durumlar için docx, word ve dosya olarak örneğine erişmek yararlı olacaktır.

Görev yeri belgesi nedir? Örnek görev yeri belgesi dosyası

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından talep edilen görev yeri belgesi atama veya yer değiştirme öncesinde talep edilen önemli evraklardan birisidir ve kişinin nerede çalıştığını, kadro, derece gibi bilgilerini göstermesi itibariyle önemlidir.

Görev Yeri Belgesi Nereden ve Nasıl Alınır?

Görev yeri belgesi almak isteyenlerin MEBBİS üzerinden bu belgeyi talep etmesi ve indirmesi mümkündür. mebbis.meb.gov.tr internet sitesine giriş yaptıktan sonra E-Personel Modülüne giriş yapabilir ve personel araması yapılmalıdır. Görev yeri belgesi alınacak personelin numarası yazılıp, sorgulama yapıldıktan sonra ilgili ekrana erişilmeli ve yazdır seçeneğine basıldıktan sonra görev yeri belgesi butonuna tıklanmalıdır.

Belgedeki boş yerler doldurulduktan sonra belge ibraz edilmeye hazır hale gelmektedir.

ÖRNEK GÖREV YERİ BELGESİ

Eğer yukarıdaki işlemi bir nedenle yapamıyorsanız aşağıdaki örneği inceleyebilir ve bunu kendi durumunuza göre uyarlayabilirsiniz. Onay işlemleri bulunulan bölgeye göre değişkenlik gösterebilir.

Örnek görev yeri belgesi için tıkla: ornek-gorevyeri-belgesi-isinolsa.doc

YORUM EKLE