Defacto iş başvurusu nasıl yapılır? (Başvuru Formu Teslim Etme)

Mağazacılık sektörünün en önemli kurumlarından birisi olan Defacto'ya iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır, nelere dikkat edilmelidir?

Defacto iş başvurusu nasıl yapılır? (Başvuru Formu Teslim Etme)

Günden güne büyüyen giyim devi DeFacto, her geçen gün daha fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. Özellikle mağazalarda görevlendirlimek üzere yarı zamanlı ve tam zamanlı personel arayışı içerisinde olan kurum sık sık iş ilanı yayınlamakta ve adayların başvurularını toplamaktadır.

DEFACTO İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR

Defacto'ya iş başvurusu yapmak isteyenlerin Kariyer.net ya da Defacto'nun sosyal medya sayfası (https://facebook.com/defactokariyer/) üzerinden ilanları takip edebilir. DeFacto tarafından yayınlanan iş ilanının ardından başvuru formunu internet üzerinden doldurabilir ve iş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

ŞUBEDEN BAŞVURU

Çoğu aday internet üzerinden iş başvurusu yapıyor olsa da DeFacto'da çalışan çoğu kişi doğrudan mağazadan fiziksel olarak yaptığı başvuru sonrasında göreve başlamıştır. Bu açıdan adayların en yakın DeFacto mağazasına doğrudan giderek CV bırakması veya personelden sorumlu kişiyle görüşmesi de mümkündür. Bu, çok daha etkin ve işe giriş için hızlı bir yöntemdir, kesinlikle mümkünse öncelikli olarak bu yöntem denenmelidir. Çoğu mağaza iş ilanı yayınlamamış olsa da elden verilen CV'leri depoluyor ve işe alım olacağı zaman ilk olarak bu adaylarla iletişime geçiyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2019, 21:37

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
kamil AKBIYIK
kamil AKBIYIK - 2 hafta Önce

MAGAZA SATIS DANISMANI

Merve güzel
Merve güzel - 2 hafta Önce

Depo elemani

Umut usta
Umut usta - 2 hafta Önce

Depo isi