Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Avukat Alım İlanı Yayınlandı

Zeytinburnu Belediye Başkanlığı kendi resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı ilan ile birlikte kadrolu bir şekilde kendi bünyesinde çalıştırmak üzere 2 avukat alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan personel alım detaylarını sizler için derledik.

Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Avukat Alım İlanı Yayınlandı

Zeytinburnu Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan avukatlık ilanı doğrultusunda Belediye'nin kendi bünyesinde çalışacak 2 avukat alınacağı açıklandı. Avukat alımı başvurusunda bulunacak olan adayların en çok dikkat edeceği özelliklerde Hukuk fakültesinden mezun olabilmek ile birlikte avukatlık ruhsatı alabilmiş olmak yazmaktadır. Bu yüzden başvuru şartlarını uymayan adayların başvurularının geçersiz sayılacağı adaylara belirtilmiştir.

BELEDİYE GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Belediye bünyesinde çalışacak olan avukat adayların belli başlık dikakt etmesi gereken şarlat bulunmaktadır. Bu şartlar; " T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, yüz kızartıcı suça sahip olmamak, adli sicilin temiz olması, askerlik ile iligli bir sıkıntı olmaması,görevini devamlı olarak yapmasına engel olabilecek bir hastalığı bulunmamak, kadro için aranan başvuru şartlarını sağlamış olamk, güvenlik soruşturmaısnın olumlu olması" adaylardan istenilen şartlardandır. Adaylar ayrıca 2018 yılında KPSSP3 türü üzerinden KPSS sınavına girerek belirtilmiş olan asgeri puanı almış olabilmek.

Avukatlık İş İlanı için TIKLAYINIZ.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:08
YORUM EKLE