Yalova Çiftlikköy Belediyesi 26 Mühendis, Büro Memuru, Teknisyen ve Birçok Kadroda Alım Yapıyor

Yalova-Çiftlikköy belediyesi mühendis,büro elamanı,teknisyen ve diğer bir çok alanda personel alımı yapacağını belirti.Başvuru koşulları ve detaylar haberimizdedir.

Yalova Çiftlikköy Belediyesi 26 Mühendis, Büro Memuru, Teknisyen ve Birçok Kadroda Alım Yapıyor

Kamu kurum ve kuruluşlarından olan belediyeler de 2019 yılının son çeyreğine girerken personel ihtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınlamaya devam ediyor. Bu kapsamda İŞKUR üzerinden yayınlanan yeni ilanda Yalova Çiftlikköy Belediyesi tarafından toplamda 26 personel alımı yapılacak olup farklı kadrolar için alım gerçekleştirilecektir. İlgili alım için ilanda yer alan kadrolar ve başvuru şartlarına ilişkin detaylar şu şekilde açıklanmıştır.

Başvuru Şartları ve Kadrolar

Yalova Çiftlikköy Belediyesi tarafından toplamda 26 personel alımı yapılacak olup adayların alınacağı kadrolar ise 1 mühendis, 1 koruma, 2 yardımcı personel, 3 şoför, 1 elektrik teknisyeni, 18 büro personeli alımı yapılacaktır. İŞKUR üzerinden yayınlanan alım ilanında farklı 6 kadroda toplamda 26 alım yapılacaktır. Buna göre adayların sağlaması gereken şartlara arasında Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun olmamak, güvenlik ve arşiv soruşturması temiz çıkmak ve erkekler için askerlik ile ilgisi bulunmamak. Bunların yanı sıra adaylardan istenen en az öğrenim seviyesinde mezun olmak, ilana göre ilgili belge ya da sertifikaya sahip olmak, istenilen yaş aralığında olmak, ilana göre adaylardan istenilen deneyim süresine sahip olmak ve ilanın yayınlandığı ilde ikamet ediyor olma şartları bulunmaktadaır.

Başvuru Şekli

Yalova Çiftlikköy Belediyesi tarafından yapılan alımda adayların başvuru şartlarını sağlamakla birlikte ilanda yer alan belgeler ile birlikte kuruma müracaat etmeleri gerekmektedir. İlgili alım için başvuru yapmak ve daha detaylı ilan bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2019, 09:12
YORUM EKLE