Türkiye Belediyeler Birliği İşçi Personel Alımı

Türkiye Belediyeler Birliği İşçi Personel Alımı Türkiye Belediyeler Birliği

Türkiye Belediyeler Birliği İşçi Personel Alımı

Türkiye Belediyeler Birliği İşçi Personel Alımı

Türkiye Belediyeler Birliği İşçi Personel Alımı gerçekleştiriyor. Türkiye Belediyeler Birliği bünyesinin personel ihtiyacını gidermek üzere, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olmak şartı ile 2 adet Uzman ve Hukuk Fakültesinden mezun olmak şartı ile 2 adet Uzman olmak üzere toplamda 4 adet İşçi Personel Alımı yapacaktır. Sizde Türkiye Belediyeler Birliği bünyesinde çalışmak istiyorsanız, alt kısımda verilmiş olan genel niteliklere, özel şatlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ PERSONEL ALIMI İLANI 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak 01.09.2009 tarihinde yürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre; Birliğimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıda unvanları belirtilen pozisyonlara 4 adet sürekli (daimi) işçi statüsünde nitelikli personel alımı yapılacaktır.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI VE AÇIKLAMALAR

1-) Son başvuru tarihi itibariyle ÖSYM tarafından 05-06 Temmuz 2014 tarihinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP 3 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak, 2-) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak. 3-) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak. 4-)Başvurular, 03 Şubat 2015 - 12 Şubat 2015 tarihlerinde Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlüklerine şahsen veya elektronik ortamda " www.iskur.gov.tr" internet adresi üzerinden yapılacaktır. GrupNo Unvan Mezun Olunan Alan / Bölüm Adet 1 Uzman Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olmak. 2 2 Uzman Hukuk Fakültesinden mezun olmak. 2 TOPLAM 4  

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE