Sultangazi Belediyesi 55 KPSS Puanı İle Zabıta, VHKİ ve Memur Alımı Başvurular Başladı!

Sultangazi Belediyesi geçtiğimiz günlerde bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için ilan yayımlamıştı. Yayımlanan ilana göre farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacak. Başvurular bugün başladı. İşte detaylar.

Sultangazi Belediyesi 55 KPSS Puanı İle Zabıta, VHKİ ve Memur Alımı Başvurular Başladı!

Geçtiğimiz günlerde 13 Eylül 2018 tarihinde Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana gre Sultangazi Belediyesi bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak için farklı pozisyonlarda alım yapacğaını belirtti. Söz konusu ilan için başvurular bugün ( 17 Eylül 2018 ) itibari ile başladı. Bu haberimizde sizlere başvuru şartları ve başvurular hakkında detaylı bilgi veriyor olacağız. 

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK?

 Sultangazi Belediyesi bünyesine 25 kişilik boş kadro ile, Lisans Mezunu 4 VHKİ ( veri hazırlama ve Kontrol İşletmeni, 4 Lisans mezunu Bilgisayar İşletmeni, Lise mezunu 7 Memur, Lisans mezunu 4 Zabıta memuru ve Lise Mezunu 6 Zabıta Memuru alımı gerçekleştirecek.

ADAYLARDAN HANGİ ŞARTLAR ARANIYOR?

Söz konusu ilana başvuru yapacak adaylar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu hakarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Daha önce çalıştığı kamu kurumu veya kamu kuruluşundan disiplin cezası ile ayrılmamış olmak, Bilgisayar İşletmeni ile Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni unvanları için, öğrenimi sırasında bilgisayar dersi almış veya MEB'den onaylı Bilgisayar İşletmenlik Sertifikasına sahip olmak, Zabıta memuru pozisyonuiçin ise, Erkeklerde 167 cm boyundan ve bayanlardan 160 cm boyundan kısa boylu olmamak ve Sınavın yapılacağı tarih itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Söz konusu ilan 13 Eylül 2018 tarihinde duyurulmuştu. Adaylar başvurularına bugün ( 17 Eylül 2018 ) itibari ile başlayabilirler. Buna göre adaylar başvurularını en geç 025 Ekim 2018 tarihine kadar istenen belgeler ile birlikte Uğur Mumcu Mah. Atatürk Bulv. No:54 Sultangazi/İstanbul adresindeki Sultangazi Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

İlan hakkında daha detaylı bilgi almak ve kılavuza ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 20:37

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaser
Yaser - 1 yıl Önce

Enes uzatma zahmet edip kendini yorma amcamın oğlu 88 başvurdu arkadaşım 86. 40 başvurdu 85 aşağı inmez kendini bilmişlik vurup deneme yapma çalış yeni Kpss atanmaya bak 20 gün var burdan ekmek çıkmaz

Serhat
Serhat - 1 yıl Önce

Ahmet 91 puanla bu zamana atanamadıysan boşa uğraşma sana yedirmezler koçum mülakatta tırt olursun

Enes
Enes - 1 yıl Önce

82.4 memur gelir mi lise

Merve
Merve - 1 yıl Önce

Şahsen başvuranlar gördü herhalde 1000 küsür başvuru var yetkililer yetişemiyoruz diyolar 83 puanım utandım başvurmaya 85 altına inmesi arkadaşların dediği gibi gerçekten zor alım çok az istabulda dayısı olan çok ama yüksek puanlıiar baya

Ahmet
Ahmet - 1 yıl Önce

91 puan var gelir mi

Burak
Burak - 1 yıl Önce

Başvurular cep telefonundan yapılıyor mu

benzia
benzia - 1 yıl Önce

yaser kardeş çok emin konuşmuşsun herşey nasipte varsa olur puanla değil anladın