Şırnak Belediyesi İş İlanları 2016

Ülkemizde yoğun bir şekilde gerçekleşen kar yağışları bir çok noktada ulaşımı olumsuz yönde etkilemiş ve özellikle dağlık kesimdeki köylere ulaşım neredeyse sıfır noktasına gelmiştir. Bu durumun önüne geçmek adına gerçekleştirilen yol açma çalışmaları ise yeni bir kar yağışı meydana gelene kadar soruna çözüm getirmektedir. Yoğun kar yağışına maruz kalan Şırnak’ta ise belediye daha farklı yollar denemektedir.

Şırnak Belediyesi İş İlanları 2016
Karların kapattığı yollardan şehirlere ulaşım kapanmışken birçok insan bu durumdan olumsuz etkilenmektedir. Özellikle köylerden kentlere hasta getirilemediğinden dolayı çok zor anlar yaşanmaktadır. Bu gibi problemlerin sağlık konularının önüne geçmesini engellemek amacıyla Şırnak Belediyesi çok farklı bir yol denemektedir. Köy ve dağlık kesimlere belirli aralıklarla doktor ve hemşire gönderen belediye, birçok hastanın evinden çıkmadan tedavi olmasına ve ilaçlarına kavuşmasına olanak sağlamıştır. Öte yandan da yol temizlemelerine devam eden Şırnak Belediyesi, birçok noktada çalışmalarını sürdürmektedir. Yoğun bir şekilde yağan kar, diğer yandan da ciddi bir personel açığının olduğunu ortaya çıkarmıştır. Yaşanan sorunların bir daha yaşanmaması adına çalışmalara başlayan Şırnak Belediyesi, hem şehir temizliği hem de yol açma çalışmalarında görev alacak birçok işçiye iş imkanı sunacak. Şırnak Belediyesi iş ilanlarıyla ilgili tüm detaylar ilk olarak Şırnak Belediyesi’nin resmi internet sitesinden yayınlanacak ve resmi gazeteden de kamuoyu bilinçlendirilecek.
Bunun beraberinde birçok öğrencinin soğuk hava şartlarından etkilenmeyip eğitimine devam etmesi amacıyla yeni bir teşkilatlanmaya imza atan Şırnak Belediyesi, servis araçlarını belediye araç kadrosuna katmıştır. Bu araçları kullanarak özellikle köylerden ve diğer ilçelerden merkezde öğrenim gören öğrencileri ücretsiz olarak taşıyacak. Şubat ayında da Şornak Belediyesi’ne ciddi bir şoför alımı yapılacaktır. Tüm alımlar ise şuan için Şırnak Belediyesi bünyesine sözleşmeli olarak yapılacaktır.
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 18:04

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE