Serenli Belediyesi Kadrolu İşçi Alım İlanı Yayınladı!

Serenli Belediyesi duyuru yayımladı. Duyuruya göre Serenli Belediyesi bünyesindeki işçi ihtiyacı için kadrolu olarak işçi personel alımı yapacak.

Serenli Belediyesi Kadrolu İşçi Alım İlanı Yayınladı!
Serenli Belediyesi 20 Mart 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki işçi personel ihtiyacı için 2 farklı ilanda kadrolu işçi alımı yapacağını bildirdi. Duyuru Devlet Personel Başkanlığı tarafından duyurulmuş olup başvurular Türkiye İş Kurumu Tarafından yapılacaktır. DPB duyurusuna göre Serenli Belediyesi 2 kişilik sürekçi işçi kadrosunda 1 kişi Mezar Kazma İşçisi ve diğer 1 kişilik kadrosunda Kanal ve Izgara işçi alımı yapacağını belirtti. 

Serenli Belediyesi alım yapacağı kadrolar için adaylardan, B sınıfı ehliyeti olmak, Erkek aday olmak, Askerliğini yapmış olmak, en çok önlisans mezunu olmak, 25 30 yaşları arasında olmak, Kanal ve Izgara işçileri için bu meslek dalında eğitim görmüş olmak, Mezar kazma işçisi için bu meslek dalı adında eğitim görmüş olmak ve Bilgisayar sertifikasına sahip olmak şartları aranacaktır. Adaylar başvuru esnasında Özgeçmiş ve bu şartları belgelendirmek adına belgelemesi gerekmektedir. Özgeçmiş ve bu belgeler ile birlikte adaylar en geç 21 Mart 2017 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurular, Tokat Çalışma İş Kurumu tarafından bildirilecek adaylar istenilen belgeleri göndermeleri ya da belgelerle birlikte müracaatların da noter huzurunda kura çekimine tabi tutulacaktır. Kura çekimi sonucu seçilen adaylar mülakat sınavına tabi tutulacaktır.Gerçeğe aykırı belge veren adaylar kura çekimine tabi olmayacaktır. 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE