Samsun Büyükşehir Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016

Türkiye ‘nin tarihi illerinden biri olan Samsun ili gün geçtikçe kendini geliştirmek için çeşitli alanlarda çalışmalar yapılmaktadır. Tüm bu çalışmaları yapan Büyükşehir Belediyesi hizmetlerini halka sunarak, çalışmalarına devam etmektedir. Samsun Büyükşehir Belediyesi, bünyesine katılmak isteyen vatandaşları ihtiyaç olduğunda toplantılar yaparak , gerekli konumlardaki boşlukları gidermek için eleman alımları gerçekleştirmektedir.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016

Samsun Büyükşehir Belediyesi , halkı mağdur etmemek için projelerini hayata aktarmayı planlarken çalışmalarını hızlandırarak hayata geçirmektedir . Büyükşehir Belediyesinde çalışan bireyler vatandaşlara hizmet vermek için alt yapı sorunları ile ilgilenirseniz ayrıca köprü ve geçitler de yapmaktadır. Sahil ili olan Samsun görüntü itibari ile de dikkat çekmesi gerekirken çalışan personeller sayesinde çevre temizliğine de gereken önem verilmektedir.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Personel Eleman Alımlarını gerçekleştirmeden önce kendi bünyesinde toplantılar yaparak hangi konumda eksiklik olduğunu bildirmektedir. Ardından internet sitelerinden duyulan ini yaparak hangi konumda boşluk olduğunu görebilir başvuru için gereken şartları öğrenerek çalışmak istediğinizi bildirebilirsiniz.

Yılın belli dönemlerinde yapılan eleman alımları kenti modernleşmek için gelişmeye yönelik çalışmalar yaparak şehir planlaması da göz önünde bulundurmaktadır. Alınan elemanlar disipline uyarak verilen görevleri yerine getirmektedir. Gerek asfalt çalışmaları gerekse çevre düzenlemeleri için yapılan çalışmalar da ellerinde geleni yaparak vatandaşa hizmet vermekten geri kalmamaktadır . Samsun Büyükşehir Belediyesi alımlarının güncel olarak internet sitesinden takip ederek kontenjan sayılarını da görebilir ne kadar personel alınacağına dair bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Büyükşehir Belediyesi aktif şekilde projelerini gerçekleştirirken memur, sözleşmeli memur, devamlı ve geçici olmak üzere çalışanlar da almaktadır.

Tüm yapmanız gereken eleman alımlarının yapıldığı tarihi kaçırmamak olacaktır. Internet sitelerinden araştırmalarınızı zaman zaman yaparak Samsun Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışabilir ekibe dahil olarak planlı programlı çalışma hayatınızı oluşturabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 23:34

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat gümüş
Murat gümüş - 4 yıl Önce

Lise mezunuyum. Kalarüfer sıhhı tesisat ustasıyım İş arıyorum

Cevat uzun
Cevat uzun - 3 yıl Önce

Samsun lü yum lise mezunu yum iş arıyorum