Palandöken Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Palandöken Belediyesi personel alımı yapıyor. Palandöken Belediyesi bünyesinin personel ihtiyacı için sözleşmeli olarak personel alacak. İşte Ayrıntılar..

Palandöken Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı
Palandöken Belediyesi 26 Eylül 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere Hukuk Fakültesinden mezun 1 adet Avukat alımı yapacaktır. Aday Tam Zamanlı görev yapacaktır. Ayrıca adaylar 12 Ekim 2016 tarihli sınav tarihi ile yapılacak sözlü sınav sonucunda belirlenecektir. Başvuru şartları ve başvuru bilgileri şöyledir;

GENEL ŞARTLAR:
  • 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki belirtilen şartları taşıyan adaylar,
  • Avukatlık Ruhsatnamesine sahip olan adaylar,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek her türlü sağlık şartı olmayan adaylar,
  • Hukuk fakültesinden mezun olan ve başka bir kurumda sözleşmeli personel olarak çalışma zorunluluğu olmayan adaylar,
  • Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve satımlara fesat karıştırma devletin sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 06 Ekim 2016 tarihi ile 11 Ekim 2016 tarihleri arasında saat 17:00 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Palandöken Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE