Muğla Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz 42 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı pozisyonlarda 42 kişi alacak. Peki şartlar nedir? Başvurular ne zaman alınacak?

Muğla Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz 42 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanmış olan ilana göre Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki personel ihtiyacını gidermek için farklı nitelklere sahip personel alımı yapacağını ilan ederek adaylara müjdeli haberi verdi. Peki alımlar hangi niteliklerde ve pozisyonda yapılacak? Kimler başvuru yapabilecek? İlanın detayları nedir? İştetüm bunların cevaplarını haberimizde sizlerle paylaşacağız.

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

Muğla Büyükşehir Belediyesi İŞKUR'a Kurum Dışı Daimi İşçi Personel alımı talep formu iletti ve ilgili ilan Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanarak, 42 kişilik boş pozisyon ile Deneyimli Deneyimsiz olmak üzere Daimi çalışacak personel adayları alacak.

HANGİ POZİSYONLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Muğla Büyükşehir Belediyesi Emek Personel Limited Şirketi tarafından yapılmış olan duyuruya göre, 1 Kepçe Operatörü, 3 Dozer Opertörü, 1 Gemi Kaptanı, 1 temizlik aracı Operatörü, 1 Tır Şoförü, 1 Çevre Mühendisi, 18 beden İşçisi ( Genel ), 2 İlan ve Reklam Sorumlusu ( Yoklama Personeli ),3 Büro Memuru ( Genel ), 5 temizik Personeli ve 4 Elektrrik Teknisyeni olmak üzere 42 kişilik boşluk ile alım yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Muğla Büyükşehir Belediyesi Emek Personel Limited Şirketi ( MUBEP ) alımınu yapacağı 42 personel adalarından, 18 yaşını tamamlamış olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, EN az Okur yazar olmakla birlikte, İlköğretim , Ön Lisans veya Lisasn mezunu olmak, Alım yapılacak pozisyon için adayların gerekli belgelere sahip olmaları gerekmeketdir.. Herhangi bir suç hükümlülüğü ve arşiv araştırması olmamak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularına 17 Haziran 2019 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 19 Haziran 2019 tarihine kadar başvuruların yapılması gerekmektedir. Adaylar başvurularını Muğla Büyükşehir Belediyesi Emek Personel Limited Şirketi ( MUBEP ) Şyh Mahallesi İsmet İnönün Caddesi Zihni Derin İşhanı No: 6/Z04 Menteşe/MUĞLA adresinden istenen belgeler ile birlikte şahsen yapılacaktır. 

İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için https://media.iskur.gov.tr/29933/mugla-buyuksehir-belediyesi-emek-per-ltd-sti-19-06.pdf adresini kopyalayıp adres çubuğunuza yapıştırarak başvuru yapabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamu yönetimi
Kamu yönetimi - 2 yıl Önce

Kamu yönetimi bölümü mezunlarına ağırlık verilmelidir

Özge 91
Özge 91 - 2 yıl Önce

Kamu yönetimi bölümü mezunuyum bize de şans tanısınlar

kamu
kamu - 2 yıl Önce

kamu yönetimi bölüm mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz sesimizi duyun

Kamu yönetimi mezunları
Kamu yönetimi mezunları - 2 yıl Önce

Evet kamu yönetimi mezunları unutulmasın çeşitli kurumlarda alan sınavları açılsın