Mersin Büyükşehir Belediyesi 80 Personel Alımı Yapıyor!

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapıyor. Yayımlanan ilana göre 80 kişilik kadro ile alım yapılacak. Peki İlanın Detayları nedir?

Mersin Büyükşehir Belediyesi 80 Personel Alımı Yapıyor!

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilana göre Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesineki personel eksikliğini karşılamak üzere işçi personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan ilana göre Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm A.Ş. ünvanı iş yerinde çalıştırılmak üzere 80 personel alımı yapılacak.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Birim: Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Anonim Şirketi

Meslek Adı: Plaj Görevlisi

Niteliği: Geçci

Deneyim Süresi : Yok

Bu bağlamda Mersin Büyükşehir Belediyesi Deniz Kızı 80 kişilik boşluk ile Plajlarda çalışacak Plaj Görevlisi pozisyonunda alım yapacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI:

Adaylardan muhtemel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak gibi nitelikler aranıyor.

Adayların çalışma süresi geçici olarak belirtilmiş olup adaylar başvuru tarihi itibari ile 30 Eylül2019 tarihine kadar çalışılacaktır. çalışam saati olarak ise 08:00 ile 19:00 saatleri arasındadır.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularını en geç 30 haziran 2019 tarihine kadar gerçekleştirmek zorundadırlar. Bu yönde başvuru sırasında adayların, Başvuru Formu ( Özgeçmiş ), Kimlik Fotokopisi ve Eğitim Durum belgeleri istenecektir. Adaylar başvurularını mail üzerinden yapacak ve değerlendirileceklerdir. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 22:00
YORUM EKLE