Manisa Şehzadeler SYDV 4 Personel Alımı Yapacak

Manisa Şehzadeler belediyesi kapsamında SYDV personel alımı gerçekleştirecekti.Çalışma şartları,kadro bilgileri ve başvuru koşulları haberimizdedir.

Manisa Şehzadeler SYDV 4 Personel Alımı Yapacak

Birçok il ve ilçede faaliyet gösteren ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı olarak görev yapan SYDV kurumları özellikle kurum bünyesinde personeli farklı amaçlara yönelik personel istihdam etmektedir.Kurum tarafından bugün yayınlanan ilana göre ManisaŞehzadeler SYDV bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 temizlik işçisi alımı yapılacağı açıklanmıştır. Yayınlanan ilana toplamda 4 işçi alımı yapılacak olup temizlik görevlisi kadrosuna yapılacak olan alımda adayların sağlaması gereken şartlar ilanda şu şekilde belirtilmiştir.

Başvuru Şartları

Manisa Şehzadeler SYDV bünyesinde çalıştırılmak üzere 4 işçi alımı gerçekleşecek olup adayların sağlaması gereken şartlar arasında Türk vatandaşı olmak, erkekler için askerliğini tamamlamış olmak, 18 yaşını geçmiş 50 yaşını aşmamış olmak, ilgili ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, temizlik işini yapabilmeye haiz olmaları, Erkek adaylar için B sınıfı ehliyete sahip olma, sabıka kaydı bulunmama, Halk Eğitim Merkezlerinde 6 ay eğitim almayı kabul edecek olmak, kamu haklarından yoksun olmama ve çalışmaya engel herhangi bir sağlık sorunu olmama şartlarını sağlayan adayların başvuruları alınacaktır.

Başvuru Şekli

Yen yayınlanan ilanda Manisa Şehzadeler SYDV 4 işçi alımı yapacak olup bu kapsamda başvuru şartlarını sağlayan adayların ilanda yer alan başvuru belgeleri ile birlikte ilgili SYDV’ye şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Toplamda 4 personelin istihdam edileceği ilana ulaşmak, başvuru adresini öğrenmek ve diğer detaylı başvuru şartlarına ulaşmak için tıklayınız.

YORUM EKLE