KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu Personeller Alınacak

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) çok sayıda personel alımı için duyuru yayımladı. Yapılacak alımlarda en az ilkokul mezunu kadrolar da bulunuyor. Peki KASKİ personel alımı ilanına kimler başvurabilir? Detaylar haberimizde…

KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu Personeller Alınacak

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) 44 personel alımı için ilan verdi. 10 farklı pozisyonda alınacak personellerin ilanda yer alan çalışma şartlarına ve müracaat koşullarına uygun olması gerekiyor.

KASKİ personel alımı ilanında 10 farklı pozisyondan toplamda 44 personel alınacak. Personel alım sayısı olarak en fazla alan Vardiya-Saha İşçisi kadrosu. Bu kadrodan az ilkokul mezunu 25 personel istihdam edilecek.

KASKİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

KASKİ personel alımı kadroları ve ön şartları için her kadro için farklı özellikler isteniyor. Burada dikkat edilmesi gerekenler kadronun istediği deneyime adayların sahip olup olmaması.

Başvuru sırasında adaylardan başvuru veya özgeçmiş formu, ikametgah, kimlik fotokopisi ve mesleki deneyimleri gösterir belgeler (diploma, çalışma belgesi, yetki belgesi, ustalık belgesi vb.) talep ediliyor.

Başvuru sonrasında adaylar mülakat sınavına tabi tutulacak. Yapılacak mülakatın sınav tarihi, yeri ve saati adaylardan istenilen iletişim bilgileri aracılığıyla bildirilecek.

KASKİ personel alımı ilanına ulaşmak için TIKLAYIN

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ender
Ender - 2 yıl Önce

Şaka gibi adama göre kriter yani adamı bulmuşlar özelliklerini saymışlar şrfszlr

Ender
Ender - 2 yıl Önce

Şu adama göre kriteri kaldırın artık bu düzen böyle gitmez devran döner sap döner