KPSS Şartı Olmadan Belediyelere Personel Alımı

KPSS Şartı Olmadan Belediyelere Personel Alımı yapıyor.Başvuru koşullarının neler olduğunu ve kaç adet personel alınacağının bilgilerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

KPSS Şartı Olmadan Belediyelere Personel Alımı

Her geçen gün yüzlerce iş ilanının yayınladığı İŞKUR hem özel hem de kamu sektörü ilanlarına ev sahipliği yapıyor. Haziran ayının ikinci haftası da biterken resmi internet sitesi üzerinden açıklanan yeni ilanlarda belediyelere 25 (23’ü erkek 2’si kadın olmak üzere) güvenlik görevlisi, 1 idari işler personeli, 1 büro elemanı, 1 işçi ve 1 mühendis alımı dahil olmak üzere farklı kadrolarda alım yapılacağı açıklanmış bulunuyor.

Güvenlik görevlisi ilanında adayların T.C. vatandaşı olmak, 20-30 yaş aralığında olmak, özel güvenlik kimliği olmak (silahlı ya da silahsız olarak), en az lise mezunu olmak, kamu haklarında mahrum olmamak, İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmak şartları aranmaktadır. Adaylar Beykoz Belediyesi’nde istihdam edilecektir.

Aydın tarafından yapılacak olan 1 idari işler personeli alımında ise adayların sağlaması gereken şartlar arasında MS Office uygulamalarına hakim olmak, İngilizce bilmek, vardiyalı çalışacak durumda olmak, Kuşadası’nda ikamet etmek, en az lise ve tercihen lisans mezunu olmak şartları sağlanmalıdır.

Yalova Armutlu Belediyesi bünyesinde en az ilkokul mezunu adayların başvurabileceği ilanlarda inşaat mühendisliği için ilgili lisans bölümünden mezun olmak ve Armutlu’da ikamet etmek gerekmektedir. Aynı belediye ilanında büromemurukadrosu için ise en az ön lisans mezunu olmak şartı ile Armutlu’da ikamet emek koşulları istenmektedir.

Diğer kadrolara ilişkin ilan şartlarına ulaşmak ve başvuru yapmak için aşağıdaki adreslerden ulaşım sağlanabilir.

İstanbul Beykoz: //bit.ly/2Xdaz8H

Armutlu Belediyesi: //bit.ly/2Rk0Sj8

Kuşadası Belediyesi: //bit.ly/2RjdXJE

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2019, 01:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 2 yıl Önce

Herşey iyi güzel de yaş konusunda 20 30 olması hiç olmamış o yaştaki gençlerin eğitim ile meşgul oldukları apaçık

Mithat
Mithat - 2 yıl Önce

30 yasindan yukari olanlar insan degilmi yas sartindan dolayi hic bir yere basvuru yapamiyoruz.2.5 yildir issizim.

murat
murat - 2 yıl Önce

Bu yas sartindan biktim buralarda calisanlar hep 30 yasindan ufak mi ust kadrolarda da yas sarti var mi