Karabük Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016

Karabük Belediyesi personel alımı yapıyor. Karabük Belediyesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı niteliklerde ve pozisyonlarda personel alacak. Sizde ayrıntılar için haberin devamını inceleyiniz.

Karabük Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016

2016 yılı ülkemizdeki tüm belediyeler tarafından hizmet yılı olarak ilan edildi. Birçok noktada soğuk hava şartlarından dolayı bu hizmetlere ara verilmiş olsa da Karabük Belediyesi hava şartları ne olursa olsun çalışmalarına devam etmektedir. Bölgede birçok noktada yapılan faaliyetlerde sona yaklaşırken, halkın güvenli ulaşımı için de beklenen üst geçit projesinde bu hafta sona gelindi.

Karabük Belediyesi’nin gerçekleştirmek adına büyük bir çaba gösterdiği projelere baktığımız zaman, ülkemiz ve Karabük halkı için kalıcı projeleri görmekteyiz. 2015 yılında ihaleleri tamamlanan ve çalışmalarının halen sürdüğü Kanyon Park Köprü Projesi ile birlikte Safranbolu ve Karabük birbirine bağlanacaktı. Halk tarafından merakla beklenen bu projeyle beraber, yeni bir mahalle de ortaya çıkmış olacak. Yatırımcıları da bu bölgeye davet eden Karabük Belediyesi Başkanı; ‘’Yatırımcılarımızın hep yanında olacağız’’ dedi. Geçtiğimiz günlerde Bolu’lü iş adamlarıyla da bir araya gelen Karabük Belediyesi Başkanı, sona doğru yaklaşılan köprünün tamamlanması bu yıl içerisinde olacak ve oluşan yeni mahalle için de çalışmalarımız sürecek dedi. Bu doğrultuda yayınlanacak olan Karabük Belediyesi personel eleman alımlarıyla beraber, her yıl oldu gibi bu yılda birçok kişiye iş imkanı sağlanmış olacak. Farklı pozisyonlarda ve belirli aralıklarla yapılacak olan bu ilanlarla beraber ilk olarak işçi alımları gerçekleştirilecek. Ortaya çıkacak yeni mahallenin birçok eksiğinin tamamlanması düşünülüyor. Öncelikli olarak alt yapısının oluşturulması hedeflenen bu mahalle için bu alımlar gerçekleştirilecek. Sayısıyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmayan bu alımlarla ilgili ise ilerleyen günlerde resmi bir açıklama yapılması bekleniyor. Bu açıklamayla beraber başvuru yapacak olan kişilerden bazı belgeler istenecektir. Bu belgeleri tamamlayan kişiler ise Karabük Belediyesi’ne doğrudan başvurularını gerçekleştirecekler. Kısa sürede de açıklanması beklenilen bu alımlar sözleşmeli olarak gerçekleştirilecek.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
NEVZAT POLAT
NEVZAT POLAT - 3 yıl Önce

60 puan aldım benimde belediyeye yerleşme hakkım varmı

NEVZAT POLAT
NEVZAT POLAT - 3 yıl Önce

60 puan aldım benimde belediyeye yerleşme hakkım varmı