İzmir İZELMAN Belediyesi Bünyesinde KPSS Şartsız Mühendis, Mimar, Doktor, Hemşire Alınacak

Eylül ayı itibari ile İzmir İzeban belediyesi KPSS şartı olmaksızın Mühendis,Mimar,Doktar ve Hemşire alımı yapacağını duyurdu.Başvuru koşulları haberimizdedir.

İzmir İZELMAN Belediyesi Bünyesinde KPSS Şartsız Mühendis, Mimar, Doktor, Hemşire Alınacak

Eylül’ün ikinci haftasında kamu kurum ve kuruluşlarının personel alımları devam ederken bu kapsamda bir personel alım haberi de İzmir İzelman Belediyesi’ne bağlı İzmir İzelman Gen.Hiz. Otop. Özel. Eğt. Tic. A.Ş’den gelmişti. Belediye kapsamında farklı kadrolarda olmak üzere toplamda 21 personel istihdam edilecek olup kadın ve erkek adayların başvuracağı ilanlar başvuru şartları ve kadro detayları haberimizin devamında yer alıyor.

Hangi Kadrolarda Alım Yapılacak?

İzmir İZELMAN Belediyesi İzmir İzelman Gen.Hiz. Otop. Özel. Eğt. Tic. A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere toplamda 21personel alımı gerçekleştirilecektir. Buna göre adayların istihdam edileceği kadrolar ve pozisyon sayısı şu şekildedir. 1 gazeteci, 1 çevre mühendisi, 1 gıda mühendisi, 1 mimar, 1 grafik tasarımcısı, 1 büro elemanı, 1 arkeolog, 3 doktor, 3 hemşire, 2 iş güvenliği uzmanı A sınıfı, 2 iş güvenliği uzmanı B sınıfı, 4 C sınıfı iş güvenliği uzmanı alımı yapacaktır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

İzmir İZELMAN Belediyesi tarafından farklı pozisyonlarda gerçekleştirilecek alımda adayların her kadro için saplaması gereken şartlar kadroya göre değişiklik göstermektedir. Buna göre genel olarak sağlanması gereken şartlar arasında şunlar yer almaktadır.

  • Türk vatandaşı olmak,
  • 5335 sayılı kanunun 30. Maddesine göre emekli olmamış olmak,
  • Devlete karşı işlenen suçlardan mahkum olmamak,
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilgisi olmamak,
  • Görevini devamlı yapmasına yönelik bir engeli bulunmamak,
  • İlgili lisans bölümlerinden mezun olmak,
  • İş güvenliği sertifikalarına sahip olmak,

Başvuru Şekli

İlgili kadrolara ilişkin alım ilanı İŞKUR üzerinden yayınlanmış olup adaylar ilana başvurularını personel@izelman.com.tr eposta adresine mail olarak ilanda istenen belgeleri göndererek başvuru yapacaktır. Buna göre ilgili ilana ulaşmak için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tevfik
Tevfik - 2 yıl Önce

Doktorum İzmir de sizinle çalışmak isterim

yavuzaşık
yavuzaşık - 2 yıl Önce

maraş kimlik no 14972249558